W sobotę ostatni mecz GKP Targówek. Mamy lidera!

1
Share

W sobotę po raz ostatni zobaczymy tej jesieni mecz piłkarzy z GKP Targówek. Bez względu na wynik klub zostanie liderem IV ligi. Jeśli utrzyma wysoką formę na wiosnę, po raz pierwszy w historii awansuje do trzeciej ligi.

Na stadion przy Kołowej przyjeżdża MKS Przasnysz. To klub z prawie 80-letnią historią, ale w obecnym sezonie raczej ligowy średniak.  W mazowieckiej grupie północnej IV ligi liderem jest GKP Targówek, który przed ostatnim meczem rundy jesiennej ma pięć punktów przewagi nad drugim Bugiem Wyszków. To oznacza, że nawet w przypadku porażki z Przasnyszem, tytuł lidera zostanie na zimę na Targówku.

Dobra passa klubu trwa od dwóch sezonów, gdy trenerem pierwszej drużyny został Sergiusz Wiechowski.  To dobrze znany kibicom były piłkarz, który zagrał w karierze 145 meczów w Ekstraklasie strzelając w nich 13 bramek. Wiechowski grał na pozycji pomocnika, m.in. w Legii Warszawa, Widzewie Łódź i GKS Bełchatów.

Pierwszym trenerem Targówka został w sezonie 2010/2011 i od razu wprowadził go do IV ligi. Jeśli wysoka forma dopisze także wiosną, GKP Targówek ma szansę na historyczny awans do III ligi. Jeszcze nigdy założony w 1953 roku klub nie grał tak wysoko w rozgrywkach.

GKP Targówek – MKS Przasnysz

Sobota,  19.11.2011, godz. 13, ul. Kołowa 18

Strona klubu GKP Targówek

Nieoficjalna strona kibiców

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx