Fikolandia – nowa sala zabaw dla dzieci

2
Share

Miejsc, gdzie mogą się bawić dzieci, nigdy za dużo. Nowa sala zabaw właśnie otworzyła się przy ul. Określonej 2 (róg Radzymińskiej).

fot. Fikolandia

„Fikolandia” działa od soboty.  Najmłodsze dzieci mają tu własny kącik z zabawkami (są pluszaki, samochody, lalki i dziecięca kuchenka). Starsze znajdą m.in. piłkarzyki i cymbergaj, a najstarsze konsolę Xbox (uwaga, płatna ekstra 5 zł za każde 30 minut).

Na maluchy czeka też dwupoziomowa konstrukcja z torem przeszkód, trampoliną, armatkami pneumatycznymi, zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami.

Niestety, na razie nie można w sali zostawić dzieci samych. Maluchy muszą cały czas pozostawać pod opieką swoich rodziców. W rozmowie z targowek.to Łukasz Jaczewski z „Fikolandii” obiecuje, że za kilka miesięcy to się zmieni.

– Pracuje z nami studentka trzeciego roku pedagogiki, która niedługo będzie miała oficjalnie papiery by móc prowadzić różne zajęcia dydaktyczne. Będą one od czerwca – zapewnia Łukasz Jaczewski.

fot. Fikolandia

Już teraz można za to organizować imprezy urodzinowe. Sala pomieści jednorazowo nawet 40 dzieci.

„Fikolandia” jest otwarta codziennie od godz. 11 do 19. Godzina zabawy kosztuje 15 zł. W dni powszednie między godz. 11 a 14:30 jest trochę taniej: 10 zł.

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx