Kiedy otwarcie basenu Polonez? Jeszcze poczekamy | | targowek.info

Kiedy otwarcie basenu Polonez? Jeszcze poczekamy

Nie ma potwierdzenia informacji, że basen Polonez przy Łabiszyńskiej zacznie działać już 1 lutego. Data otwarcia cały czas nie jest znana.

 

Basen Polonez / fot. Targowek.to

Informacje o otwarciu 1 lutego lotem błyskawicy obiega dzielnicę, na naszym forum podała też ją internautka Ewa. Niestety, mamy złe wieści: oficjalnie urzędnicy nie podają tego terminu. – Otwarcie miało być 1 lutego, ale nie mamy na razie potwierdzenia – usłyszeliśmy w ratuszu dzielnicy przy Kondratowicza.

Od innego urzędnika usłyszeliśmy, że termin 1 lutego jest mało prawdopodobny. Wciąż trwają odbiory techniczne inwestycji. Równocześnie trzeba jeszcze uruchomić skomplikowany system komputerowy sterujący parametrami wody, wentylacji i temperaturą w całym obiekcie. A to może potrwać.

Więcej o basenie przeczytacie tutaj

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Kiedy otwarcie basenu Polonez? Jeszcze poczekamy

 • 27 stycznia 2012 o godz. 10:31

  Czyli Władze nic nie wiedza mają jakiś plan co trzeba usprawnić poprawić ??? chyba w takich projektach ustala się plan ? i wiadomo że nalezy usprawnić poprawić to i tamto jest harmonogram budżet. widać profesjonalizm :(

 • 31 stycznia 2012 o godz. 15:35

  Po co za Tyle pieniędzy robili basen ?? w Wiedniu dworzec wygląda normalnie nikt nie ładował kasy w przepych są perony dach z blachy falistej ładne nowe wyświetlacze mała poczekalnia i tyle.
  Chodzi o to żeby nie budować pałaców tylko funkcjonalne obiekty w miarę tanie co nie znaczy najtańsze.
  Jakość musi byc ale nie przepych. Wywalili tyle mln na dach z egzotycznego drewna Czemu nie normlany dach ?
  i nie zainwestowali w klimatyzację i teraz jeszcze że winnego nie ma masakra albo wykonawca albo architekt powinnien beknąć samo się źle nie zrobiło !

 • 3 lutego 2012 o godz. 10:27

  Witam
  Internautka Ewa wysłała zapytanie co z otwarciem basenu.
  Poniżej moja wypowiedż w sprawie
  ewa napisał(a):

  25 sty 2012
  13:35
  Czy już wiadomo co z otwarciem basenu? Telefoniczna informacja podała, że od 1 lutego. Proszę opotwierdzenie tego NEWSA ..

  ps: tak więc proszę o bardziej precyzyjne wypowiedzi
  pozdrawiam

 • 14 lutego 2012 o godz. 15:37

  Czas trwania remontu jest dłuzszy niż czas budowy nowego basenu, choc wymieniano tylko niektore elementy: wezel cieplny, dach czy wentylacje. Pewnie nie dowiemy sie kto byl odpowiedzialny za takie tempo tak samo jak nie wiadomo kto byl odpowiedzialny ze strony miasta za podpisanie feralnej umowy na budowe tego basenu. Ja odpowiedzialnoscia obciazam wladze dzielnicy i znajdzie to odzwierciedlenie na wyborach (mam nadzieje ze nie tylko u mnie)
  Moze ktos kompetentny poda, do kiedy firma remontujaca basen ma oddac go do uzytkowania????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.