KONKURS! ROZDAJEMY BILETY DO KINA!

3
Share

Tego jeszcze nie było (ale będzie się powtarzać)! Tylko dla czytelników serwisu targowek.to mamy darmowe wejściówki na nominowany do Oskara film Agnieszki Holland „W ciemności”!

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu „W ciemności” to najwyższy czas nadrobić zaległości. Mamy dla was trzy dwuosobowe wejściówki na seans, który odbędzie się w kinie „Świt” w najbliższy czwartek (2 lutego) o godz. 18:30!

Co musicie zrobić, żeby je zdobyć? To banalnie proste! Wystarczy, że wyślecie na adres redakcja@targowek.to mejla – w jego tytule napiszcie „Chcę do kina”, a w treści podajcie swoje nazwisko. Nic więcej! Pierwsze trzy osoby dostaną darmowe podwójne wejściówki na film! (Do zwycięzców wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją)

„W ciemności” to polski film w reżyserii Agnieszki Holland z genialną rolą Roberta Więckiewicza w roli Leopolda Sochy – polskiego cwaniaczka, który w czasie II wojny światowej pomagał Żydom ukrywającym się przed Niemcami w kanałach Lwowa. Dbający o własne interesy mężczyzna, który przed wojną kilkakrotnie trafiał do więzienia za kradzieże czy bójki, postanawia wesprzeć niewinnych ludzi i zmienia się z przestępcy w bohatera. Film dopiero co dostał nominację do Oskara na najlepszy film nieanglojęzyczny 2011 roku.

Seans odbędzie się w kinie „Świt” (ul. Wysockiego 11) w najbliższy czwartek o godz. 18:30. Kino „Świt” to miejsce kultowe, kontynuujące tradycje przedwojennych kin działających na Bródnie. Zapewnia nowoczesną cyfrową jakość dźwięku i obrazu, ale równocześnie ma tańsze bilety niż wielkie multipleksy (np. na promocjach „Tanie Kino” we wtorki oraz „Kino Złotego Wieku” w poniedziałki i środy). Wkrótce będą w nim pokazywane takie głośne filmy jak „Rzeź”, „Listy do M.” i „Róża”.

Doczytaliście do tego miejsca i jeszcze nie wysłaliście mejla z tematem „Chcę do kina”? Szybko to zróbcie! Wejściówki na film „W ciemności” czekają! Czas start!

 

Fot. mat. prasowe

 ****** AKTUALIZACJA (GODZ. 14:00)  ******

Uwaga, koniec konkursu! Wszystkie wejściówki są już rozdane!

Bardzo dziękujemy za wasze zgłoszenia – pierwsze trzy osoby, które do nas napisały, za chwilę dostaną zwrotnego mejla z potwierdzeniem wygranej. A pozostali niech się nie martwią! Już wkrótce będziemy mieli więcej filmowych wejściówek do rozdania!

Hmm, widzieliście już najnowszy film Romana Polańskiego „Rzeź”? Zaglądajcie codziennie na targowek.to – może niedługo go obejrzycie…

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx