Oto prawdziwi fani Targówka. Niezwykłe wideo

2
Share

Wiedzieliśmy że nasza dzielnica i jej klub dadzą się lubić, ale żeby stracić dla nich głos? Ściszcie głośniki i zapnijcie pasy: takiej pasji i takich emocji, jak u tych 10-latków jeszcze nie widzieliście.

 

– O Targóweczku, nasz ukochany klubieeeee… – intonuje jeden chłopak, a zanim cała drużyna krzyczy ile sił w płucach. Tak zaczyna się film, który od niedawna można wyszperać na You Tube. Dalej jest już tylko weselej.

Sala ponoć przetrwała. Piosenki o GKP Targówek śpiewają mali piłkarze tego klubu z roczników 2002 i 2003. Tak bawili się na urodzinach kolegi podczas niedawnego obozu. Autor nagrania zastanawia się nawet w opisie, co było w urodzinowych szampanach, ale my wiemy, że to po prostu młodzieńczy zapał.

I to nie tylko do śpiewu, ale i do tańca. Zobaczcie ich choreografię do hitu Ai Se Eu Te Pego.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to układ z piosenki Ai Se Eu Te Pego brazylijskiego wokalisty Michela Teló. Taniec po strzelonym golu wykonują od niedawna największe piłkarskie gwiazdy, wśród nich Cristiano Ronaldo, Neymar czy Aleksander Pato.

Młodym piłkarzom z Targówka życzymy sukcesów na boisku. I mamy nadzieję, że uda im się wrócić do treningów pod dachem. O ich kłopotach z halą pisaliśmy już tutaj.

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx