Rysiek z „Klanu” zostanie pochowany na Bródnie

5
Share

Kartonów nie było, ale to i tak nie uratowało życia kultowego bohatera telenoweli. Ryszard Lubicz pozostanie jednak z nami na zawsze. Dosłownie.

fot. Zoom/Fakt

Wszyscy już z pewnością wiecie, że wczoraj dokładnie o godzinie 18:17, w 2235 odcinku serialu „Klan” w TVP1, zginął tragicznie najsłynniejszy polski bohater filmowy, legendarny już za życia Rysio Taxi Driver.

Rysiek wdał się w bójkę ze złodziejem, został popchnięty i z ogromnym impetem uderzył głową o podłogę. Lekarze stwierdzili, że zgon nastąpił po urazie mózgowo-czaszkowym.

Ale to było wczoraj. A już w poniedziałek ś.p. Rysio z „Klanu” zostanie pochowany nie gdzie indziej, tylko na Cmentarzu Bródnowskim. Nie znamy dokładnie numeru kwatery, ale wiemy, że spocznie w rodzinnym grobowcu Lubiczów, w którym pochowani są już jego rodzice, dziadkowie i tajemniczy Franciszek, który miał zginąć w 1944 roku – być może w Powstaniu Warszawskim.

Transmisja z pogrzebu w naszej dzielnicy zacznie się w poniedziałek 27 lutego o godzinie 17:55, oczywiście w TVP1. Kupujcie czipsy, colę i oglądajcie!

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx