SEX GURU W DK ŚWIT! MAMY WEJŚCIÓWKI NA PRAPREMIERĘ!

0
Share

To prawdopodobnie najgorętsza premiera teatralna tego roku. Znany aktor Tomasz Kot występuje w komediowym monodramie pt. „Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach”. Czy chcecie zobaczyć ten spektakl za darmo – i to na Targówku?

O tym przedstawieniu już jest bardzo głośno – choć oficjalna premiera odbędzie się dopiero ostatniego dnia lutego. Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera „Sex Guru”, wielki przebój West Endu, doczekała się polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – Tomasz Kot.

Większość widzów w Polsce czeka na oficjalną premierę i późniejsze przedstawienia w warszawskim teatrze Palladium. Ale nie mieszkańcy Bródna i czytelnicy serwisu targowek.to! Już 27 lutego, dwa dni przed premierą, w Domu Kultury „Świt” odbędzie się prapremiera spektaklu „Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach” – i mamy dla was na nią dwa podwójne zaproszenia!

„Sex Guru” to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Co musicie zrobić, żeby zdobyć darmowe wejściówki na prapremierę? To bardzo proste – otrzymają je dwie pierwsze osoby znające odpowiedź na pytanie: który słynny polski aktor komediowy i dramatyczny urodził się przed wojną w miejscu, w którym dziś stoi Dom Kultury „Świt”? (Podpowiedź: to nie jest Tomasz Kot).

Odpowiedzi przysyłajcie mejlowo na adres redakcja@targowek.to – w tytule napiszcie imię i nazwisko aktora, o którego pytamy, a  treści mejla podajcie własne nazwisko. Nic więcej! Pierwsze dwie osoby, które odpowiedzą prawidłowo, dostaną darmowe podwójne wejściówki na prapremierę monodramu! (Do zwycięzców wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją). Czas start!

„Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach” –  prapremiera monodramu w wykonaniu Tomasza Kota, 27 lutego 2012 r., godz. 18:00, DK „Świt” ul. Wysockiego 11

 

****** AKTUALIZACJA (GODZ. 11:30)  ******

fot. Slawek/Flickr

Uwaga, koniec konkursu! Wejściówki rozdane!

No, no, nie było tak łatwo jak myśleliśmy. Naprawdę nie wszyscy wiecie, że w miejscu w którym obecnie stoi DK „Świt” urodził się i spędził pierwsze lata życia słynny, wspaniały, wielki (także dosłownie) Jan Kobuszewski!? No to już wiecie. Co nieco o młodych latach wybitnego aktora na Bródnie przeczytacie tutaj.

Zwycięzcom naszego konkursu bardzo gratulujemy. Spóźnieni niech się nie martwią – już niedługo na targowek.to kolejne konkursy!

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx