TAK, ZNÓW ROZDAJEMY BILETY DO KINA!

1
Share

Kilka dni temu obiecaliśmy – i teraz spełniamy obietnicę. Tylko dla czytelników serwisu targowek.to mamy darmowe wejściówki na głośny film Romana Polańskiego „Rzeź”!

 

Mamy dla was trzy dwuosobowe wejściówki na seans, który odbędzie się w kinie „Świt” w najbliższą sobotę (4 lutego) o godz. 18:00.

Co musicie zrobić, żeby je zdobyć? To banalnie proste! Wystarczy, że wyślecie na adres redakcja@targowek.to mejla – w jego tytule napiszcie „Chcę do kina”, a w treści podajcie swoje nazwisko. Nic więcej! Pierwsze trzy osoby dostaną darmowe podwójne wejściówki na film! (Do zwycięzców wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją)

Akcja „Rzezi”, najnowszego filmu Romana Polańskiego, opowiada o dwóch małżeństwach, które toczą ze sobą zabawny pojedynek mający na celu wyjaśnienie przyczyn bójki ich dzieci. Niewinne spotkanie szybko zamienia się w lawinę potyczek i wzajemnych złośliwości oraz ciosów poniżej pasa. Wkrótce wyjdą na jaw głęboko skrywane tajemnice, a gdy więzy małżeńskie ulegną zaskakującemu rozluźnieniu, okaże się, że w nowoczesnym związku wszystkie chwyty są dozwolone.

Seans odbędzie się w kinie „Świt” (ul. Wysockiego 11) w najbliższą sobotę o godz. 18:00. Kino ”Świt” to miejsce kultowe, kontynuujące tradycje przedwojennych kin działających na Bródnie. Zapewnia nowoczesną cyfrową jakość dźwięku i obrazu, ale równocześnie ma tańsze bilety niż wielkie multipleksy (np. na promocjach „Tanie Kino” we wtorki oraz „Kino Złotego Wieku” w poniedziałki i środy). Wkrótce będą w nim pokazywane m.in. takie filmy jak „Listy do M.” i „Róża”.

Doczytaliście do tego miejsca i jeszcze nie wysłaliście mejla z tematem „Chcę do kina”? Szybko to zróbcie! Wejściówki na film „Rzeź” czekają! Czas start!

**** AKTUALIZACJA godz. 8.55 ****

Kończymy konkurs. Szczęśliwi zwycięzcy (dwóch panów i jedna pani) za chwilę dostaną na maila informacje jak odebrać bilety. Pozostałych zapraszamy do częstych odwiedzin na targowek.to. Wkrótce następne konkursy z biletami na filmowe hity  w Kinie „Świt”. Pewnie nie widzieliście jeszcze „Róży”? A „Listy do M.” czy „Czas wojny”? Link do repertuaru kina zawsze znajdziecie w prawej części naszej strony.

Fot. mat. prasowe

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx