Zaatakowali 13–latkę, bo "źle" na nich spojrzała | | targowek.info

Zaatakowali 13–latkę, bo „źle” na nich spojrzała

Jeśli macie kiepską opinię o polskich gimnazjach, ta wiadomość jej na pewno nie poprawi. Troje gimnazjalistów z Targówka skatowało swoją koleżankę ze szkoły. I to w jaki sposób!

fot. Policja

Policja poinformowała o tym dzisiaj, bo dziś sprawa trafila do sądu. Ale do przerażającego zdarzenia doszło pod koniec października w bloku przy ulicy Heleny Junkiewicz.

Na 13–letnią dziewczynkę, która jechała windą, napadła tam grupa nastolatków: 12–letni chłopak i 13– oraz 14–letnie dziewczyny. Napastnicy dusili swoją ofiarę naprzemian arafatką i sznurówką, bili pięściami po twarzy i brzuchu, wykręcali ręce, wyrywali włosy. Dodatkowo uszkodzili jej m.in. telefon komórkowy i okulary oraz ukradli kartę pamięci z telefonu. Na koniec 12–letni chłopak (tylko przez wrodzoną grzeczność nie nazywamy go gówniarzem ani gnojem) oddał na gazetę mocz i kazał napadniętej dziewczynie to zjeść.

Zdarzenie przerwał ojciec koleżanki pokrzywdzonej, ktory widząc co się dzieje zadzwonił pod numer alarmowy policji. Mundurowi z Targówka zatrzymali jedną z napastniczek. 14–latka została przebadana na alkomacie (zaskoczenie: była trzeźwa) i przesłuchana. Pobita 13–latka z licznymi obrzękami ciała trafiła do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu do spraw nieletnich z Chodeckiej. Ustalili i zatrzymali pozostałych sprawców, 12–latka i 15–latkę. Zarówno napastniczki, jak i pokrzywdzona, chodzą do tego samego gimnazjum na Targówku. Jak ustalili policjanci powodem zajścia było to, że 13–latka miała „źle spojrzeć” na jadących razem z nią windą nastolatków.

Policja nie podaje, do której konkretnie szkoły chodzą tak wspaniali gimnazjaliści.

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Zaatakowali 13–latkę, bo „źle” na nich spojrzała

 • 7 lutego 2012 o godz. 15:20

  Karać jak dorosłych !!! za czyny dorosłych Karać znaczy izolować od społeczeństwa Tu nie ma kwesti bo sa młodzi zachowują się jak dorośli !!!
  to nie kradzież cukierków ze sklepu. !

 • 8 lutego 2012 o godz. 10:44

  Mam Prośbę do Redakcji Targówek.to o pokazanie statystyk niebezpiecznych miejsc Targówek a Inne dzielnice. Wypadamy całkiem nieźle, bezpiecznie a zły PR jest reliktem epoki przemian 15 lat temu i klepania starych histori. ! Szukałem mapy, która widziałem pare miesięcy temu, ale nieznalazłem. Może zaczniemy myśleć w oparciu o statystyki i dane policji, straży miejskiej. Jest dużo lepiej niż się to przedstawia !!! Tu jest Bezpiecznie !!! Cicho i Spokojnie !

  Pozdrawiam
  M.

 • 8 lutego 2020 o godz. 00:20

  Wyburzyć to gimnazjum razem ze wszystkimi łobuzami w środku ! Chyba chodzi o te na ul. Trockiej. Jeśli tak to jest to wylęgarnia patologii ! Nie polecam tej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.