Google Street View na Bródnie, Targówku i Zaciszu [zdjęcia]

2
Share

Słynne na całym świecie Google Street View rusza dziś wreszcie także w Polsce. Zobaczcie, jak wirtualnie prezentują się nasze okolice.

fot. Google Street View

Google Street View to darmowa funkcja programów Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie na ekranie komputerów wybranych części świata. Usługa pojawiła sie w maju 2007  roku i początkowo obejmowała tylko pięć amerykańskich miast. Stopniowo firma dodawała kolejne lokacje, a od dziś wreszcie jest możliwy wirtualny spacer po Polsce – w tym oczywiście także po ulicach Bródna, Targówka i Zacisza!

Jak wynika z opisu zdjęć, słynny samochód Google objechał naszą dzielnicę w sierpniu ubiegłego roku. Dzielny kierowca wjeżdżał wszędzie gdzie się dało. Nie bał się ani wykopków przy budowie Trasy Toruńskiej, ani dziurawych ulic Zacisza, ani przemysłowych terenów Targówka Fabrycznego. Pogoda była wtedy piękna i nasze okolice prezentują się wcale nie najgorzej. Zresztą, zobaczcie sami.

 

Aha, tłumy ludzi na całym świecie polują na Google Street View na różne nietypowe, śmieszne lub straszne zdjęcia. Jeśli zauważycie coś takiego na ulicach Targówka, koniecznie dajcie nam znać!

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx