Ikea Targówek: rusza wielki remont | | targowek.info

Ikea Targówek: rusza wielki remont

Fani szwedzkich mebli mogą spać spokojnie: sklep, choć z ograniczeniami, będzie działał dalej. Przeczytajcie co się zmieni.

Niedawno otwarty magazyn Ikea na Targówku. On nie będzie remontowany, ale, hmm, zdjęcia sąsiedniego głównego sklepu chwilowo nie mamy.

Remont wielkiego niebieskiego budynku na skraju Targówka zacznie się w środku długiego weekendu. 2 maja Ikea jeszcze będzie działać normalnie, 3 maja będzie oczywiście zamknięta (święto!), a od 4 maja… no właśnie.

Przebudowa dotyczy przede wszystkim parteru wielkiego sklepu przy ul. Malborskiej, tzw. Hali Targowej. W jej trakcie parter zostanie pomniejszony, a asortyment czasowo ograniczony. Część ekspozycyjna, znajdująca się na piętrze, cały czas będzie normalnie otwarta.

– Sklep IKEA na Targówku funkcjonuje już od 11 lat, dlatego przyszedł czas na zmiany. Mamy dużo pomysłów na odświeżenie przestrzeni, dzięki czemu będziemy mogli oferować jeszcze więcej pomysłów na wyposażenie domu – informuje Kamila Popławska, menadżer w Ikea.

Co dokładnie się zmieni? Dużo jest jeszcze tajemnicą, lecz wiemy, że zostaną zastosowane nowe, niestosowane dotąd w polskich sklepach Ikea sposoby prezentacji artykułów wyposażenia domu. Ze zmian bardziej praktycznych: zostaną poszerzone często się dziś zacinające obrotowe drzwi wejściowe do sklepu, a w restauracji na piętrze pojawi się nowa linia wydawcza.

W środę 2 maja, czyli w ostatni roboczy dzień przed początkiem przebudowy, Ikea przygotowała sporo promocji i atrakcji dla wiernych klientów. M.in. dzieci do 10 roku życia mogą tego dnia liczyć na darmowy makaron bio z sosem pomidorowym.

Remont w Ikei na Targówku będzie trwał do wakacji. Powodzenia i smacznego.

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “Ikea Targówek: rusza wielki remont

 • 27 kwietnia 2012 o godz. 17:25

  Jak dla mnie wyburzyć to wszystko,obsiać trawą,obsadzić krzakami,wypuścić bażanty i zające.

 • 27 kwietnia 2012 o godz. 22:12

  a ja tam się cieszę! będzie ładniej i wygodniej. i ten makaron, mniaaaam! przyjdę :)

 • 8 maja 2012 o godz. 02:48

  ikea jest na marlborskiej?

 • 8 maja 2012 o godz. 12:03

  ….no, jest – adres ma na malborskiej 51 konkretnie

 • 8 maja 2012 o godz. 13:05

  Ten adres jest niefortunny, bo na planach Malborska faktycznie ciągnie się aż tam, ale w rzeczywistości od Głębockiej to już tylko leśna alejka na końcu której jest Ikea i Park Handlowy.

 • 14 maja 2012 o godz. 15:22

  A kiedy remont się skończy?

 • 14 maja 2012 o godz. 21:53

  Gosia – przeciez jest napisane: bedzie trwal do wakacji. czyli skoncza pod koniec czerwca, jak sadze

 • 25 września 2018 o godz. 11:55

  do ktorych wakacji? bo juz po wakacjach 2018 a remont trwa i konca nie widac….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.