Nie macie planów na sobotni wieczór? Rozdajemy bilety na kabaret!

0
Share

Już w najbliższą sobotę Kabaret Skeczów Męczących rozśmieszy DK „Świt” i okoliczny kawałek Bródna. A my mamy dla was wejściówki.

Kabaret Skeczów Męczących, wbrew nazwie, wcale męczący nie jest! Wesoła grupa od kilku lat podbija serca widzów w całej Polsce, z pewnością znacie ich z największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Bez nich nie byłoby ochroniarza Śruby, niesamowitego Kłaka, a Polska nie miałaby hymnu na Euro 2012. Członkowie grupy wyśmiewają absurdy naszej codzienności, ale potrafią śmiać się także z siebie. Śpiewają, parodiują, a wszędzie gdzie się pojawiają zdobywają rzesze nowych fanów.

W najbliższą sobotę wieczorem Kabaret Skeczów Męczących zawładnie sceną w Domu Kultury „Świt” –  a my mamy dla was dwie podwójne wejściówki na ten występ! Otrzymają je dwie pierwsze osoby, znające odpowiedź na pytanie:

Z jakiego miasta pochodzą członkowie Kabaretu Skeczów Męczących?

Na odpowiedzi czekamy jak zwykle pod mejlem redakcja@targowek.to – w tytule mejla napiszcie po prostu nazwę miasta, a w jego treści swoje imię i nazwisko. Nic więcej! Pierwsze dwie osoby, które odpowiedzą prawidłowo, dostaną darmowe dwuosobowe wejściówki! (Do zwycięzców wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją).

…a zastanawiając się nad prawidłową odpowiedzią, obejrzyjcie jeden z legendarnych „męczących skeczy”. Uwaga, jest śmieszny! :)

 

 

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w DK „Świt” przy ul. Wysockiego 11 w sobotę 28 kwietnia o godz. 20:30. Ceny biletów: 35 zł oraz 30 zł na balkon.

 

****** AKTUALIZACJA (GODZ. 16:45)  ******

Uwaga, uwaga, koniec konkursu! Wejściówki na kabaret są już rozdane!

Gratulujemy zwycięzcom, którzy wiedzieli, że Kabaret Skeczów Męczących pochodzi z Kielc i są gotowi poświęcić początek długiego weekendu na jego obejrzenie. Zwycięzcy naszej zabawy wkrótce dostaną od nas mejla z potwierdzeniem wygranej i szczegółami odbioru wejściówek.

Aha, i regularnie zaglądajcie na targowek.to – wkrótce będą kolejne konkursy!

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx