„Idzie świeże” – rozstrzygnięcie konkursu [zdjęcia]

2
Share

Ta da! Wspólny konkurs targowek.to i IKEA Targówek został zakończony – zobaczcie kto co wygrał i dlaczego! A zupełnie przy okazji, obejrzyjcie jak zmieniła się sama IKEA.

Reguły konkursu „Idzie świeże” nie były łatwe, ale daliście radę. Żeby zdobyć jedną z trzech nagród (rzeczy z kolekcji IKEA PS) musieliście przysłać zdjęcia przed i po remoncie domu/mieszkania plus parę słów o inspiracjach, tudzież przygodach z nim związanych. Oto zwycięzcy naszego konkursu:

1 miejsce:  Magdalena Siwołowska

Pani Magda urządzała nowiutkie mieszkanie w stanie deweloperskim. Efekt jest doskonały, ale, jak pisze nasza zwyciężczyni: „Największą przygodą jednak było przeprowadzenie remontu i przeprowadzki z 3 miesięczną Ninką”. W nagrodę dajemy stolik IKEA o wartości 159 zł .

 

 

 

 

 

 

 


2 miejsce: Emilia Jasińska

Ten remont polegał przede wszystkim na przemalowaniu ścian i uzupełnieniu pokoi o nowe rzeczy i ozdoby. Niesamowita pani Emilia opisała nam to… wierszem! Oto jego fragmenty:
„Skończyłam malować pokój,
uzyskując z remontem chwilowy spokój.
Mój pies głowę do puszki z farba wsadził
i się przy tym chyba świetnie bawił.
Świeża ściana była ubrudzona
i nie najlepiej w tej chwili urządzona…
Śmieje sie teraz z tego,
bo nie bedę nic tu robić awanturniczego.”
Nagroda: biały stojak na kwiaty IKEA o wartości 129 zł

3 miejsce: Agnieszka Gutowska

Pani Agnieszce wystarczyła proza, żeby opisac ogrom generalnego remontu mieszkania pamiętającego późny PRL: „Mieszkanie było 20 lat nieremontowane, parkiet, na ścianach boazeria, pawlacze, stary piec, design lat 80 – myślę że to niezła lekcja stylu na nasze czasy”. Nagroda: niebieski świecznik IKEA o wartości 79,99 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Trójce zwycięzców (a właściwie zwyciężczyń) gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Działu Obsługi Klienta w IKEA Targówek (ul. Malborska 51) w godzinach otwarcia sklepu. Nagrody będą wydawane za pokwitowaniem, po okazaniu przez osobę uprawnioną dokumentu tożsamości. Ważne: nagrody będą czekać na panie od najbliższego poniedziałku 25 czerwca!

Ale to jeszcze nie koniec: mieszkania odświeżali nie tylko czytelnicy targowek.to, ale zmieniła się też sama targówkowska IKEA. Dokładnie dziś, po dwumiesięcznym remoncie, została otwarta dolna część sklepu. Porównajcie sami, co tam się zmieniło:

 

 

 

 

 

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx