Tak wyglądają mieszkania komunalne na Bródnie [zdjęcia] | | targowek.info

Tak wyglądają mieszkania komunalne na Bródnie [zdjęcia]

Wczoraj oficjalnie oddano do użytku komunalny blok przy ul. Wincentego 87. Z tej okazji budynek z gospodarską wizytą odwiedziła przezydent Warszawy.

O wyremontowanym z wielkim trudem i kosztem komunalnym mrówkowcu na Bródnie pisaliśmy już prawie tydzień temu – więc nie ma sensu się powtarzać (nasz poprzedni artykuł jest tutaj).

Wczoraj te informacje oficjalnie potwierdziła prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. I z tej okazji osobiście pofatygowała się do naszej dzielnicy, żeby na własne oczy zobaczyć na co przez ostatnie trzy lata szły miliony samorządowych złotych. Po budynku i wyremontowanych lokalach (do których lada dzień wprowadzą się nowi mieszkańcy) oprowadzał ją burmistrz Targówka Grzegorz Zawistowski.

Popatrzcie na zdjęciach, co zobaczyli.

[nggallery id=31]

Wszystkie fotografie: Urząd m. st. Warszawy

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Tak wyglądają mieszkania komunalne na Bródnie [zdjęcia]

 • 13 lipca 2012 o godz. 10:38

  Dlaczego nikt nie napisał o planach wizyty?Tak bardzo chciałem poznać osobiście Panią Hannę i pogratulować sukcesów w kierowaniu stolicą.A tak poza tym to piękna garsonka,zawsze Panią podziwiałem

 • 13 lipca 2012 o godz. 12:40

  No Tak, tyle kasy wydano na odremontowanie tego budynku… podobno tyle ile na trzy remonty ul. Świętego Wincentego!!! – na którą wiecznie brak funduszy a to przecież to wizerunkowy priorytet tej dzielnicy… Wstyd!!! ciekawe czy p. Hanna tłukła się zapyziałą i zacowaną ulicą wincentego czy wylądowała helikopterem na polach PGR ?!!!…

 • 13 lipca 2012 o godz. 12:50

  Żeby chociaż dali je tym, co trzeba…

 • 13 lipca 2012 o godz. 15:09

  Jak się tam wprowadzi biedota co mieszka na kupie z rodzicami to za 2 lata z bloku zrobia sie slumsy. Juz teraz komunal na Ossowskiego po roku jest pomazany graffiti.

 • 13 lipca 2012 o godz. 16:22

  Co z tego ze pan burmistrz zaprosił panią prezydent, skoro dalej będzie miała jego dzielnice w głębokim poważaniu…

 • 13 lipca 2012 o godz. 18:20

  No właśnie, z tym „poważaniem” to trzeba coś zrobić…
  Przynajmniej teraz Pani prezydent wie gdzie leży Targówek… ale niestety to trochę za mało… szkoda, że mieszkańcy nie mieli okazji się z nią spotkać osobiście…

 • 14 lipca 2012 o godz. 13:20

  Do ola: pani prezydent parę razy wizytowała Targówek. Otwarcie bloku komunalnego na Oszmiańskiej i Myszkowskiej czy przedszkole na Korzona. I co to dało? W nagrodę, żadnych inwestycji.

 • 17 lipca 2012 o godz. 18:26

  Kiedy Trasa Świętokrzyska zostanie zbudowana !?!?

 • 27 listopada 2014 o godz. 07:02

  wiem ze może i ja będę szczęśliwa dzięki Pani Prezydent.

 • 15 kwietnia 2015 o godz. 18:52

  Pokażcie jej zastawione chodniki i podwórka starymi samochodami, podwórka niebezpieczne dla mieszkańców bo jezdzą tam samochody! Brak dzieci bo jezdzą na podworkach samochody. Brak powietrza bo otaczają nas autostrady a kazda wolna przestrzen zabudowana przez władze osiedla bo zbieraja kaske za czynsz -co ma sie trawnik marnowac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.