Nowy klub fitness na Targówku. WYGRAJ WEJŚCIÓWKI!

13
Share

Koniec wymówek, że w okolicy nie ma fajnej siłowni. Na ul. Dalanowskiej właśnie otwiera się profesjonalny klub fitness, więc czas wziąć się za siebie.

 

Sieć Calypso działa od 12 lat i ma już 12 nowoczesnych klubów w całym kraju. W Warszawie są w kilku centrach handlowych, mają też niezwykły klub przy Puławskiej w biurowcu Silver Screen, w miejscu dawnego kina Moskwa. Siłownię urządzono tam w salach upadłego multipleksu.

Nieco mniejszy klub, ale na równie wysokim poziomie, powstał właśnie na Targówku przy Dalanowskiej 46/U3. To tuż przy Lidlu na Borzymowskiej, a więc blisko tu z całego Targówka Mieszkaniowego, a także z Bródna.

Otwarcie z atrakcjami już w ten weekend 1-2 września. Zanim poćwiczycie, możecie spojrzeć prawdzie w oczy, czyli zbadać się na urządzeniu do pomiarów zawartości komponentów w organizmie – Tanita. To nowość na naszym rynku wymyślona przez Japończyków. Urządzenie bez litości wskaże wam poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej (tak, tak, ma ją każdy, nawet jak tego nie widać), poziom wody w organizmie czy masy tkanki kostnej.

Z tymi wynikami można się zabrać za pracę nad sobą. W najbliższy weekend zorganizowano dni otwarte podczas których także za darmo można wziąć udział w zajęciach (m.in. dwugodzinny maraton zumby!), poćwiczyć z trenerem, skorzystać z sauny. Ale na tym nie koniec…

 

MAMY DLA WAS KONKURS!!!

Czytelnicy serwisu www.targowek.to mają szansę skorzystać za darmo z zajęć w klubie lub siłowni Calypso na Targówku! Mamy dla was aż 10 jednorazowych wejściówek! Wejściówki (ważne do końca września) dostanie pierwsze dziesięć osób, które napisze na adres redakcja@targowek.to maila z tytułem: „Idę na siłownię lub na fitness”. W treści koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko… i to wszystko. Czas start. Czekamy na wasze maile!

Aha, wejściówki są podwójne, więc będziecie mogli zabrać ze sobą bliską osobę, żeby na własne oczy zobaczyła jak się staracie ;)

 

****** AKTUALIZACJA (godz. 11:15) ******

Stop! Nie przysyłajcie już mejli! Wszystkie wejściówki do nowego klubu fitness na Targówku są już rozdane! Szczęśliwcy, którzy zgłosili się jako pierwsi, wkrótce dostaną od nas mejle ze stosowną informacją. Pozostałym, którzy napisali ciut za późno, dziękujemy za udział w naszej zabawie – i zapraszamy do kolejnych konkursów, które które wkrótce będą na stronie targowek.to :)

 


Program Dni Otwartych – sobota-niedziela (1-2 września):

A tak wygląda klub Calypso na Targówku:

 

 

 

 

13
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx