Opóźni się remont mostu Grota-Roweckiego [wideo] | | targowek.info

Opóźni się remont mostu Grota-Roweckiego [wideo]

Remont Trasy AK i Mostu Grota-Roweckiego mMiał się zacząć od razu po Euro, ale przynajmniej do wiosny mamy spokój. Telewizyjny Kurier Warszawski informuje przy okazji o tym, co obserwujemy na co dzień – o opóźnieniach pierwszego etapu  remontu, czyli prac na Trasie Toruńskiej. 

 

Ten remont mocno da się we znaki kierowcom z Bródna, którzy do centrum jeżdżą mostem Grota-Roweckiego. Wprawdzie trakcie prac przejazd przeprawą ma zostać zachowany, ale wiadomo że utrudnienia będą spore. Po remoncie most będzie szerszy o 10 metrów, powstaną na nim m.in. chodniki i ścieżki rowerowe, a cała trasa zostanie dostosowana do parametrów drogi ekspresowej. Nie wiadomo tylko, kiedy to się stanie. Opóźnia się wybór wykonawcy remontu, o czym informuje TVP Info.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Opóźni się remont mostu Grota-Roweckiego [wideo]

 • 12 sierpnia 2012 o godz. 23:46

  „Telewizyjny Kurier Warszawski informuje przy okazji o tym, co obserwujemy na co dzień – o opóźnieniach pierwszego etapu remontu, czyli prac na Trasie Toruńskiej. „.
  No jak to, przecież propaganda obwieszcza nam, że już gotowe?! (np. napisy wyświetlane nad obwodnicą).

 • 13 sierpnia 2012 o godz. 08:55

  A nie wiecie czy ta ścieżka rowerowa na Grota połączy się ze ścieżką na Bródnie? To było by rewelacyjne połączenie, bo teraz rowerzyści albo ryzykują życie (jeżdżę codziennie z Bródna na Chomiczówkę przez Grota) albo nadrabiają kilka kilometrów jeżdżąc przez Gdański albo w ogóle rezygnują z roweru i stoją w korkach…

 • 13 sierpnia 2012 o godz. 11:21

  Z dzisiejszego Zycia Warszawy, dotyczące remontów:
  „ZDM nie planuje w tym roku frezowań ulic. Nie ma na to pieniędzy.
  ZDM wydał już na remonty ulic 95 proc. środków budżetowych. Poszły one na odnawianie ulic przed Euro. – Liczymy na nowelizację budżetu miasta, która jest planowana pod koniec sierpnia. Być może radni przekażą na drogi zaoszczędzone pieniądze – mówi Adam Sobieraj, rzecznik ZDM. Urzędnicy chcą je przeznaczyć na remonty skrzyżowań Wólczyńskiej z Arkuszową, oraz Vogla z Sytą.”

 • 16 sierpnia 2012 o godz. 13:16

  Rowerzyści na ścieżki! Tabun grubych obleśnych jednośladek oraz przeraźliwie chudych dwupedałowców jeździ dwujezdniami, mając równolegle położone piękne ścieżki rowerowe. Gdzie jest POLICYJA? gdzie są mandaty dla tych tępaków?

 • 17 sierpnia 2012 o godz. 13:16

  tak jest! Policja na rowery!

 • 17 sierpnia 2012 o godz. 18:43

  Tabuny tępych tępo wgapionych w podłoże pieszych snują się po ścieżkach rowerowych choć pod samym nosem mają wymalowane oznaczenie roweru. Tępota nie odróżnia szarej kostki od czerwonej. A na ścieżkach… to można sobie koło scentrować albo wjechać w rząd straganów, jak pod bazarkiem na Kondratowicza.

 • 18 sierpnia 2012 o godz. 10:54

  więcej tolerancji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.