Zmasowany atak straży miejskiej: jeden pobity, setki pijanych

11
Share

W nocy na Targówku i Bródnie mieliśmy „Zmierzch” – i wcale nie chodzi o film o wampirach, tylko o zmasowaną akcję straży miejskiej. Strażnicy mieli pełne ręce roboty.

 

Akcja o kryptonimie „Zmierzch” dotyczy całej Warszawy, ale jakoś u nas strażnicy mieli najwięcej pracy, albo po prostu byli najskuteczniejsi. Akcja polega głównie na zwiększaniu liczby patroli i wlepianiu mandatów ludziom spożywającym alkohol pod chmurką.

W ramach działań w piątek popołudniu i w nocy z piątku na sobotę strażnicy wylegitymowanych kilkaset  osób. Blisko 300 z nich dostało mandaty, ponad 80 pouczono, do sądów zostanie skierowanych 14 wniosków, 2 osoby zostały ujęte. Jedna z nich na Zamiejskiej na Targówku: – Ok. godz. 21. 45 kiedy patrolowaliśmy rejon osiedla przy Zamiejskiej zwróciliśmy uwagę na grupę młodych osób, które spożywały alkohol. Jeden z mężczyzn zachowywał się podejrzanie. Próbował zbiec z miejsca zdarzenia Po krótkim pościgu został przez nas ujęty. Okazało się, że jest poszukiwany – mówi insp. Marek Choroś z Referatu Straży Miejskiej w naszej dzielnicy.

Na tym nie koniec. Na Borzymowskiej akcja była nawet nieco krwawa. To znaczy strażnicy, a potem pogotowie, musieli pomóc pobitemu chłopakowi.

Opatrywanie rannego na Borzymowskiej

Opatrywanie rannego na Borzymowskiej

Strażnicy zawitali także na inne ulice w naszej dzielnicy:

ul. Syrokomli

ul. Rembielińska

ul. Smoleńska

ul. Kondratowicza

ul. Zamiejska

Wszystkie zdjęcia Straż Miejska

11
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx