Skoda Autolab w centrum handlowym M1

0
Share

Wygląda jak baza kosmiczna, ale tak naprawdę na granicy Targówka i Marek wyrosła wielka wystawa motoryzacyjna firmy Skoda.

Na parkingu pomiędzy Centrum Handlowym M1 a Praktikerem stanęły tajemnicze białe kopuły, bardziej pasujące do misji kosmicznej na księżycu, niż do naszego skromnego sąsiedztwa. Ale to właśnie w tym miejscu od dziś przez ponad dwa miesiące będzie działać „Skoda Autolab” – niezwykła wystawa pełna interaktywnych, ruchomych instalacji na temat bezpiecznej jazdy samochodem.

fot. mat. prasowe

Centrum zajmuje powierzchnię 1 tys. m kw. i jest podzielone na pięć stref (każda w innej kopule): bezpieczna podróż, technologia, eco, bezpieczeństwo i kino. W każdej z nich można skorzystać z interaktywnych eksponatów i doświadczyć wielu sytuacji drogowych. Znajdziecie tu m.in.  symulatory zderzeń i dachowania, symulator poduszek bezpieczeństwa czy symulator ekonomicznej jazdy. Będą też oczywiście samochody organizującej wystawę formy Skoda, a wśród nich nieco pogruchotany model Yeti, który przeszedł autentyczny test zderzeniowy Euro NCAP.

fot. mat. prasowe

Są też nieco gorsze wiadomości: wstęp na wystawę jest płatny (bilet normalny 15 zł, ulgowy 12 zł), na pocieszenie po zarejestrowaniu biletu na stronie www.skodaautolab.pl można dostać parę bonusów. Wystawa jest czynna codziennie oprócz poniedziałków i świąt w godz. 10:00–19:00, począwszy od dzisiaj aż do 9 grudnia br.

fot. mat. prasowe

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx