Nocny wypadek na remontowanym skrzyżowaniu | | targowek.info

Nocny wypadek na remontowanym skrzyżowaniu

Jeśli zastanawiacie się w drodze do pracy, co się stało z latarnią przed ratuszem, to mamy odpowiedź: w nocy z dużą siłą rozbił się na niej samochód.

 

Latarnia z trzema lampami jest dziwnie wygięta. W czwartek późnym wieczorem zatrzymał się na niej osobowy ford. O wypadku wiemy od niezawodnych czytelników. Maciej napisał na redakcja@targowek.to

Kia Venga jechała z Malborskiej na wprost w XX Dywizji WP, Ford jechał Kondratowicza na wprost od strony szpitala. Najprawdopodobniej Ford wjechał na czerwonym.

Przypomnijmy, że na skrzyżowaniu o którym mowa, przeciąga się remont. Wczoraj napisaliśmy o sprzecznych znakach: inne są na asfalcie, a inne na słupie. W tym wypadku znaki raczej nie doprowadziły do kolizji, ale rozkopane skrzyżowanie na pewno nie pomaga w bezpiecznej jeździe.

A remont miał się skończyć już dawno. W lipcu Zarząd Dróg Miejskich podawał, że prace potrwają do 22 sierpnia. Zaś miejskie Biuro Koordynacji i Inwestycji i Remontów, że aż do września. Tymczasem już prawie mamy październik…

Zdjęcia przysłane przez Macieja:

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Nocny wypadek na remontowanym skrzyżowaniu

  • 28 września 2012 o godz. 14:48

    A co ze światłami na Kondratowicza, róg Blokowej?

  • 1 października 2012 o godz. 09:42

    z pasami na tym skrzyżowaniu to jest jakiś dramat. Jadę tą droga codziennie – cześć kierowców jedzie po białych liniach, częśc po żółtych i prawdę mówiąc sam nigdy nie wiem jak jechać. Teoria głosi że żółte ma pierwszeństwo ale gdy ostatni raz jechałem w ten sposób to z prawej strony autobus dosłownie „zepchnął” mnie (na skrajny lewy pas – musiałem uciekać). Dobrze że Ci co jechali za mną i z lewej też byli zdezorientowani bo gdyby jechali normalnie to kto wie jak by się to skończyło. Kurcze – miałem napisać do Was, że oznakowanie tam jest skandaliczne. Odnośnie tego remontu skandaliczne jest też wykończenie przejść dla pieszych – przejazd z dzieckiem w wózku to mordęga.

  • 1 października 2012 o godz. 10:39

    Dzisiaj rano nie działały światła na tym skrzyżowaniu, a ilość wałęsających się robotników spadła do jednego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.