Nocny wypadek na remontowanym skrzyżowaniu

3
Share

Jeśli zastanawiacie się w drodze do pracy, co się stało z latarnią przed ratuszem, to mamy odpowiedź: w nocy z dużą siłą rozbił się na niej samochód.

 

Latarnia z trzema lampami jest dziwnie wygięta. W czwartek późnym wieczorem zatrzymał się na niej osobowy ford. O wypadku wiemy od niezawodnych czytelników. Maciej napisał na redakcja@targowek.to

Kia Venga jechała z Malborskiej na wprost w XX Dywizji WP, Ford jechał Kondratowicza na wprost od strony szpitala. Najprawdopodobniej Ford wjechał na czerwonym.

Przypomnijmy, że na skrzyżowaniu o którym mowa, przeciąga się remont. Wczoraj napisaliśmy o sprzecznych znakach: inne są na asfalcie, a inne na słupie. W tym wypadku znaki raczej nie doprowadziły do kolizji, ale rozkopane skrzyżowanie na pewno nie pomaga w bezpiecznej jeździe.

A remont miał się skończyć już dawno. W lipcu Zarząd Dróg Miejskich podawał, że prace potrwają do 22 sierpnia. Zaś miejskie Biuro Koordynacji i Inwestycji i Remontów, że aż do września. Tymczasem już prawie mamy październik…

Zdjęcia przysłane przez Macieja:

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx