Pijani kierowcy na Targówku

4
Share

Drajwerzy w naszej dzielnicy nie popisali się. Tylko dzisiejszej nocy straż miejska złapała dwóch kierowców z promilami.

fot. Straż Miejska

Najpierw, tuż po północy z niedzieli na poniedziałek, strażnicy patrolujący ul. Poleską na Targówku zauważyli audi, które zatrzymało się przed jednym z bloków na trawniku. Kierowca poproszony o dokumenty odparł, że nie ma ani prawa jazdy, ani dowodu osobistego. Ale to nie był jego największy problem: podczas rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Strażnicy wezwali policjantów, a ci zmierzyli u niego ponad 2 promile alkoholu.

Jeszcze trwała ta interwencja, gdy o godz. 01:20 inny patrol straży miejskiej zauważył na ul. Młodzieńczej na Zaciszu volkswagena passata jadącego pod prąd przeciwległym pasem ruchu. Kierowca miał wyraźne trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy i zmuszał inne samochody do ucieczki w boczne uliczki. Na szczęście mundurowi zdołali zatrzymać auto. Jego kierowcą okazał się 38-letni obywatel Ukrainy, który był agresywny oraz (co za zaskoczenie!) miał trudności z utrzymaniem się na nogach. Strażnicy werwali na miejsce załogę policji, która oczywiście przewiozła nietrzeźwego na komisariat.

A nam nasuwa się takie smutne pytanie: dwóch złapano, a ilu jeszcze pijanych kierowców jeździło dziś w nocy po naszej okolicy?

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx