Sprawdź, czy znasz Targówek i wygraj lot balonem

0
Share

Targówek i Bródno wreszcie doczekały się swojej gry miejskiej. Szkoda że dopiero jesienią, ale lepiej późno niż wcale. Zapowiada się bardzo ciekawie.


Organizatorzy na razie nie zdradzają wielu szczegółów, ale potrafią pobudzić ciekawość. W zaproszeniu piszą tak:

Co mają ze sobą wspólnego kartonowe kamery, mozaiki, ogródki ziołowe, pomalowane rury, obywatelskie dziennikarstwo śledcze, czarna żaba, czerwony beret, harley davidson, jesienne róże i wachlarzowa parowozownia? Będzie się można tego dowiedzieć, spotykając się z nami w sobotę, 27 października!

Uważany czytelnik targowek.to na kilka pytań już zna odpowiedzi. Kartonowe kamery pojawiły się niedawno w Parku Wiecha, wachlarzowa parowozownia była kiedyś przy ul. Wysockiego, Czarna Żaba – pewnie chodzi o stary squat przy rondzie…

Ale nie będziemy psuć zabawy. Sprawdźcie sami. Można startować pieszo, ale podobno fajniej rowerem. Samemu albo w zespołach. Przewidziano nawet nagrody: odtwarzacz mp3 dla całej drużyny lub lot balonem nad Warszawą!

 Jak się zgłaszać:

 Udział w grze jest bezpłatny. Zgłoszenia zespołów – do 4 osób (w każdym przynajmniej jedna osoba powyżej 18 roku życia) organizatorzy przyjmują do piątku 26.10 na adres infopraga@infopraga.com.pl.

Termin gry: 27.10 (sobota), godz. 11:00-15:00. Miejsce startu: Park Wiecha przy zegarze słonecznym.

Więcej na: www.targowekgra.blogspot.com

Grę organizuje Stowarzyszenia Monopol Warszawski w ramach programu „Blok, podwórko, kamienice – ożywiły się dzielnice” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez m.st. Warszawa w partnerstwie.

 


0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx