UFO nad Bródnem?

6
Share

Fani kosmicznych spodków od tygodnia żyją pojawieniem się „niezidentyfikowanych obiektów latających” nad naszą dzielnicą. No to rozwiązujemy ich zagadkę.

„Moi rodzice wybrali się wczoraj (20 października) na Zacisze w okolicy ul.Kondratowicza w Warszawie. Szykując się do odjazdu o godz.18.56 mój ojciec zauważył masę świateł na niebie na kierunku zachodnim. Leciała jakby grupa (6-7) trójkątów „gęsiego”. Każdy trójkąt składał się z dwóch świateł obok i jednego jednego z tyłu. Trójkąty były troszkę oddalone jeden od drugiego. Światła nie zmieniały pozycji względem siebie” – donosi na forum ufo-relacje niejaki gregorius.

„Dokładnie wczoraj ktoś napisał, że widział coś podobnego – tylko jedną sztukę – co leciało i zanikało” – odpisuje mu prestissimo.

„20-10-2012 o godzinie 20 nad osiedlem Bródno w Warszawie przeleciało około 60 świecących obiektów na wysokości 150-300 m z prędkością 100-300 km/h” – dodaje na youtube Kris Sieczka i na dowód załącza taki film:

Czy to ostateczny dowód, że w zeszłą sobotę nad naszą dzielnicą latało UFO? Czy Bródno jest tajną bazą latających spodków? A może fruwający nad naszymi głowami obcy szykują się do inwazji?

Wszystko jest możliwe, choć odważymy się zaryzykować stwierdzenie, że akurat w tym przypadku wyjaśnienie jest bardziej przyziemne:


W zeszły weekend w Folwarku Bródno odbywało się Święto Dyni i w sobotni wieczór wyleciały stamtąd w niebo setki pięknie podświetlonych lampionów. Więcej na ten temat możecie znaleźć tutaj. Wot, i cała zagadka UFO nad Bródnem…

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx