Jesienna ofensywa GKP

5
Share

Piłkarze GKP Targówek wygrali czwarty mecz z rzędu i zapewnili sobie solidne 8. miejsce na półmetku III ligi!

 

Piłkarze z Targówka w akcji /fot. GKP

Wczorajsze zwycięstwo z Legionovią Leginowo 3:2 spokojnie możemy nazwać sensacją.  Nasza drużyna po golach Dariusza Dadacza z rzutu karnego w 42 min., Kamila Mierzwińskiego w 61 min. i Łukasza Fijołka w 83 min. pokonała bowiem lidera III ligi i to na jego boisku!

Co więcej, to już czwarta wygrana GKP z rzędu – po triumfie 2:0 w derbach z Ursusem Warszawa, nasi piłkarze bez problemu wygrali u siebie z Orłem Wierzbica 5:0, na wyjeździe zwyciężyli Włókniarz Zelów 3:2, a wczoraj z dokładnie takim samym wynikiem triumfowali nad Legionovią Legionowo. W rezultacie na koniec rundy jesiennej III ligi GKP Targówek ma już 22 punkty i zajmuje w tabeli bardzo dobre 8. miejsce.

Zbiegiem okoliczności dokładnie w tym samym czasie gdy trwał mecz Legionovia-GKP, w urzędzie dzielnicy Targówek trwała XXVIII sesja Rady Dzielnicy, na której radni zajmowali się sytuacją finansową klubu z Targówka. Na razie wciąż jest ona nieciekawa – ale może sukcesy piłkarzy wreszcie skłonią władze dzielnicy i miasta do wsparcia zespołu?

Na razie na boiskach III ligi zaczyna się zimowa przerwa. Kolejny ligowe spotkanie dopiero w marcu 2013 r.

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx