Zmieniamy się w Targowek.INFO | | targowek.info

Zmieniamy się w Targowek.INFO

Na 1. urodziny zrobiliśmy sobie i Wam prezent – łatwiejszą i ładniejszą nazwę!

 

Tak, to już rok odkąd jesteśmy z Wami!

Pojawiliśmy się w internecie w połowie listopada 2011 roku i od tego czasu regularnie, praktycznie codziennie, dajemy Wam aktualne wiadomości z Bródna, Targówka i Zacisza – innymi słowy z całej warszawskiej dzielnicy Targówek.

Przez tych 12 miesięcy napisaliśmy dla Was już ponad 600 (kto nie wierzy, niech sam policzy) mniejszych i większych tekstów dotyczących naszej okolicy, zaś wy odwdzięczyliście się pisząc pod nimi parę tysięcy komentarzy. Chyba możemy się pochwalić, że statystyki odwiedzin strony rosną z miesiąca na miesiąc, i w tej chwili liczymy czytelników już w dziesiątkach tysięcy miesięcznie.

Po roku działania nadszedł czas na zmiany. A konkretnie na jedną – małą i wielką równocześnie. Od dziś zmieniamy końcówkę naszej nazwy oraz strony internetowej. Zapamiętajcie naszą nową nazwę: Targowek.info

 

Skąd taka decyzja? Przede wszystkim końcówka .info lepiej odzwierciedla treść naszej strony. Przecież zajmujemy się właśnie informacjami, które dotyczą i interesują mieszkańców dzielnicy Targówek. Co równie ważne, nowa nazwa jest łatwiejsza do zapamiętania. Informacje z Targówka = Targowek.info.

Przez parę najbliższych miesięcy strona internetowa będzie działała pod starym i nowym adresem, więc na pewno nie zostaniecie odcięci od lokalnych wiadomości. Ale jeśli macie ją zapisaną np. w ulubionych zakładkach w przeglądarce, koniecznie zmieńcie tam nasz adres na Targowek.info – najlepiej właśnie teraz.

Poza tym nic się nie zmieni. W drugim roku istnienia strony wciąż będziemy niezależni, obiektywni i szybcy. Dalej będziemy przekazywać najświeższe lokalne wiadomości, a także zgłębiać historię naszej dzielnicy. Cały czas możecie liczyć na zapowiedzi ciekawych darmowych imprez w okolicy, wywiady ze znanymi mieszkańcami oraz opisy dokonań targówkowskich sportowców.

A co chyba najważniejsze: wciąż będziemy walczyć o poprawę wizerunku naszej dzielnicy, o to, żeby Bródno, Targówek i Zacisze odzyskały należne im uznanie wśród mieszkańców całej Warszawy… oraz urzędników po obu stronach Wisły.

Powiedzcie rodzinie, znajomym, sąsiadom, że Targowek.info ma nową nazwę – i że dopiero się rozkręca!

Redakcja portalu Targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

14 komentarzy na temat “Zmieniamy się w Targowek.INFO

 • 10 listopada 2012 o godz. 07:53

  Kanał RSS też się zmienia?

 • 10 listopada 2012 o godz. 11:16

  Tak, też się zmieni. Ale na razie działa i stary i nowy.

 • 10 listopada 2012 o godz. 18:12

  spoko, poprzednia nazwa bardziej oryginalna, ale business is business :) Najważniejsze, żebyście serwis szedł do przodu

  pozdrawiam
  czytelnik

 • 11 listopada 2012 o godz. 20:17

  Dzięki wam wiem co się dzieje na dzielnicy :)
  Dzięki

 • 11 listopada 2012 o godz. 20:30

  100 lat!

 • 11 listopada 2012 o godz. 20:44

  Wszystko ładnie, ale brakuje mi informacji o obchodach świeta Niepodległości. Czy Bródno nie jest juz w Polsce???? Wiem, ze z tą suwerennością jest coraz gorzej. Ale nawet za okupacji chodziliśmy świętować, a groziło za to rozstrzelanie!
  Dziś na własne oczy widziałem, jak zamaskowani łobuzy obrzucili nas Żołnierzy AK kamieniami w czasie naszego marszu Niepodległości, a potem schowali się za kordon policji. CO TO JEST?!!!! Skąd jest ta obecna władza?! Komu ona służy!????!!!! CZY ABY NA PEWNO MAMY WOLNĄ POLSKĘ???? W przyszłym roku odkopię pistolet i inaczej sobie z tymi bolszewikami pogadam!!!!

 • 12 listopada 2012 o godz. 13:01

  wszystko ok, ale informacje są płytkie . zero sportu, rozrywki I INICJATYW!!!!

 • 12 listopada 2012 o godz. 13:59

  Drogi Rotmistrzu, wydaję mi się, że ta strona nie jest od siania takich porpagandowych haseł! I jak już wykopiesz ten stary pistolet to gdzie będzie się można chować przed Tobą?
  100 lat dla Redakacji!!! :):):)

 • 12 listopada 2012 o godz. 14:14

  Wszystkiego dobrego z okazji 1.rocznicy.
  Ciekawych informacji i dobrych wiadomości.
  Dzięki Wam wiemy więcej o naszym miejscu na ziemi.
  Powodzenia.

 • 12 listopada 2012 o godz. 20:58

  zacisze.info ??? :)

 • 13 listopada 2012 o godz. 10:18

  Portal ogólnie ciekawy, mam tylko jedną uwagę, bo czasami przypomina trochę kronikę policyjną, gdzie kogo pobili, komu co ukradli czy opisuje debili skaczących po autobusie. Takie tematy wpływają negatywnie na wizerunek dzielnicy, a podobne sytuację mają miejsce w każdym miejscu Warszawy Zaglądając do portalu chciałbym przy jego pomocy zorganizować sobie wolny czas,co gdzie grają, jakieś koncerty itp. ( nie twierdzę, że tego nie ma, ale warto ten temat kontynuować i rozwijać).Pozdrawiam i sukcesów życzę.

 • 14 listopada 2012 o godz. 22:50

  chętnie tu zaglądam. Mam jedno zastrzeżenie: upolitycznienie targowek.info. Autor newsów powinien być bezstronny. Niestety mocno odczuwalna jest niechęć do jednej opozycyjnej partii, naśmiewanie się z inicjatyw patriotycznych i zamilczanie wpadek, podawanych nawet w niektórych mediach o radnych partii rządzącej na Targówku.

 • 15 listopada 2012 o godz. 10:54

  Zacznijcie samodzielnie pozyskiwać newsy bez posiłkowania się li tylko kalką z GW. Nie o to tu chodzi. Po co komu news np. z Wyborczej skoro rano był u nich na stronie a Wy po kilku godzinach robicie przeredagowanie. Ani to ładne ani eleganckie – sądzicie, że gro z nas nie czyta np. gazeta.pl czy innych portali newsowych. Znajdźcie telefon do burmistrza, umówcie się z nim na spotkanie w biurze albo w mieszkaniu przy Gościeradowskiej. Zapytajcie go o dziury w ulicach, chodnikach, brak monitorigu w parku Wiecha. To będzie materiał.

  Bo mam wrażenie, że robicie ten portal trochę idąc po najmniejszej linii oporu.

 • 15 listopada 2012 o godz. 10:57

  Bardzo fajny portal. Mnie się podoba i trzymajcie tak dalej.
  A GW nie czytam, bo i Trybuny Ludu nie czytam i Nie nie czytam i Komsomolskiej Prawdy nie czytam….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.