Biegówki na Bródnie. Ty też możesz spróbować

1
Share

W ten weekend jeszcze nikt nie ma do tego głowy, ale już w czwartek zaczniecie zastanawiać się, jak poradzić sobie z nadmiarem świątecznych kalorii. Jeden z pomysłów to jazda na biegówkach: w Parku Bródnowski, z instruktorem i za darmo.

 

Mamy na Targówku świetny las do narciarstwa biegowego i mamy lokalnych pasjonatów tego sportu. Łatwo można więc skorzystać z darmowych porad instruktora i spróbować, jak to jest być Justyną Kowalczyk.

Wieczorne spotkania z biegówkami odbywają się w każdy poniedziałek (ale nie w Wigilię) i czwartek o godzinie 20. Miejsce zbiórki – Park Bródnowski, parking przy skrzyżowaniu ulicy Kondratowicza i Łabiszyńskiej, na tyłach przystanku autobusowego. Czas zajęć to ok. 60 minut. Zajęcia są bezpłatne. Organizatorzy zapraszają początkujących i zaawansowanych.

Jeśli nie możecie w tym terminie, to możecie spróbować sami. Lokalne centrum biegówek mieści się w sklepie przy ul. Rusieckiej 8A na Zaciszu. Tam można wypożyczyć (albo i kupić) narty. Szczegóły tutaj: www.nartybiegowe.biz.pl

Uwaga ! Zajęcia mogą zostać odwołane ze względu na złe warunki śnieżne. Organizatorzy proszą o upewnianie się telefonicznie, czy w danym dniu zajęcia się odbędą. Kontakt: 601 988 493 Michał Horodeński.

A Las Bródnowski w zimie wygląda tak:

Las Bródnowski / fot. targowek.info

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx