Masz pomysł jak rozruszać dzielnicę…? | | targowek.info

Masz pomysł jak rozruszać dzielnicę…?

… to te warsztaty są dla ciebie. Na spotkaniach w Teatrze Rampa i w bibliotece przy św. Wincentego można dowiedzieć się, jak dobry pomysł na imprezę lub wydarzenie kulturalne wcielić w życie.

 

Jest dobra okazja dla wszystkich narzekających, że na Targówku mało się dzieje, żeby zrobili coś sami. Fundacja Pole Dialogu i urząd dzielnicy zapraszają na warsztaty w ramach Forum Kultury Targówek. Będzie można podzielić się swoim zdaniem o życiu kulturalnym Targówka i dowiedzieć się, jak w praktyce zrealizować swój pomysł na działalność kulturalną.

Spotkania odbędą się w dwóch terminach: w środę (5 grudnia) w Klubie Artystycznym Rampa przy Kołowej na Targówku, a w  poniedziałek (10 grudnia) w bibliotece przy św. Wincentego 85 na Bródnie. Trzeba wcześniej mailem zgłosić swój udział. Szczegóły poniżej i na Facebooku.

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Masz pomysł jak rozruszać dzielnicę…?

 • 4 grudnia 2012 o godz. 12:51

  Ja mam propozycję. Zorganizować Graffiti Jam połączony z występami muzycznymi i wspólnym tworzeniem wielkiej grafiki związanej z Targówkiem i ogólnie Warszawą. Każdy mółby namalować coś od siebie a przy tym byłaby fajna zabawa. Po Jamie dla miejsce byłoby dostosowane do osób, ktore zamiast malować po blokach mialyby miejsce tak jak kiedyś wzdluż ulicy malborskiej jak budowali osiedle Tivoli. To takie proste :)

 • 4 grudnia 2012 o godz. 15:11

  zorganizować konkurs na najciekawszy blog o Targówku…

 • 4 grudnia 2012 o godz. 15:54

  fajna myśl, jest parę dobrych blogów np. o Zaciszu czy Bródnie.

 • 6 grudnia 2012 o godz. 14:16

  Zapraszamy na spotkanie 10 grudnia o godz 10.00 do Biblioteki przy ul. Św Wincentego 85.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.