Ogłoszenia na Targowek.info – dodaj i korzystaj za darmo

53
Share

Koniec z zaklejaniem słupów i przystanków. Od dzisiaj Targówek, Bródno i Zacisze mają nową tablicę ogłoszeń: tablicę na targowek.info!

 

Targowek.info cały czas się rozwija. Tym razem oddajemy w Wasze ręce i klawiatury serwis na którym możecie umieszczać OGŁOSZENIA. Zgubiłeś psa, dajesz korepetycje, pierzesz dywany, szukasz pracy albo mieszkania? Teraz masz świetne miejsce, żeby powiadomić o tym sąsiadów z dzielnicy. Za darmo i bez zaśmiecania przystanków czy przydrożnych słupów. Twoje ogłoszenie ma szansę zobaczyć nawet kilkadziesiąt tysięcy naszych czytelników miesięcznie!

Zasady są proste: OGŁOSZENIA na targowek.info są całkowicie darmowe i nie wymagają rejestracji. Umieszczacie je sami, co zajmuje raptem kilkadziesiąt sekund. Przy wpisie podajecie swój adres mailowy, który nie jest widoczny dla innych osób (ale na który przychodzą odpowiedzi potencjalnych zainteresowanych, a poza tym dostajecie na niego kod potrzebny do zmiany albo skasowania ogłoszenia). Czy w treści ogłoszenia podacie inne informacje o sobie, np. nazwisko czy numer telefonu, to już zależy od Was.

Na stronie Wasze anonse pojawiają się po akceptacji, która nie powinna zająć dłużej niż 24 godziny. Do ogłoszenia można (ale nie trzeba) dodać jedno zdjęcie. Kilka najnowszych wpisów widocznych będzie od razu w prawej kolumnie naszego serwisu, wszystkie po kliknięciu w napis OGŁOSZENIA.

Każdy bezpłatny anons wygasa po 14 dniach od dodania. Ale nic straconego. Zawsze możecie umieścić go ponownie!

A zatem zapraszamy do umieszczania i oglądania darmowych ogłoszeń tutaj:

OGŁOSZENIA

Jeśli komuś nie wystarczają drobne ogłoszenia, zawsze może wykupić większą i lepiej widoczną reklamę.

53
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx