Przedświąteczny weekend na Targówku

0
Share

Fabryka św. Mikołaja w folwarku, kiermasz w parku i świąteczne tańce w galerii – sprawdźcie, co w sobotę i niedzielę dzieje się (za darmo) w naszej dzielnicy.

Piątek – niedziela 14-16.12.2012 r.

Fabryka Świętego Mikołaja w Folwarku Bródno. Codziennie przez trzy dni w godz. 10-16: centrum ozdób świątecznych dla dzieci; warsztaty pakowania prezentów; magiczna skrzynia na listy do Świętego Mikołaja; akcja edukacyjna prowadzona przez weterynarzy „Zwierzę to nie prezent”; konkursy z nagrodami; jedyna w Warszawie stała żywa szopka betlejemska. Oprócz tego w sobotę o godz. 16. projekcja aniowanego filmu dla dzieci, zaś w niedzielę o godz. 17:45 wspólne puszczanie lampionów (a nie UFO… :) ul. św. Wincentego 92.

Sobota, 15.12.2102 r.

Taneczna gwiazdka w Galerii Rembielińska z Egurrola Dance Studio. Od godziny 12. m.in.: animacje taneczne dla dzieci i dorosłych prowadzone przez  tancerzy z Grupy Volt, gwiazdy z programów You Can Dance – Po prostu Tańcz i Taniec z Gwiazdami, konkursy z nagrodami, oraz warsztaty plastyczne dla dzieci. Całość zwieńczy spotkanie ze św. Mikołajem, z którym między godziną 14.00 a 15.00 będzie można zrobić zdjęcie. ul. Rembielińska 20.

Niedziela 16.12.2012 r.

Kiermasz Świąteczny w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa w godzinach od 10.00 do 16.00. Przewidziano szereg niespodzianek i atrakcji. Organizatorami kiermaszu są RSM „Praga” oraz Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszaw. ul. Kołowa 20.

rys. Fabryka Świętego Mikołaja/Folwark Bródno

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx