Gdzie na Sylwestra na Targówku?

3
Share

Nowy rok nr 2013 możecie powitać w domu, albo… nie w domu. Oto niektóre propozycje na spędzenie 31 grudnia 2012 na Bródnie, Targówku i Zaciszu.

fot. Anthonycramp/Flickr

Teatr RAMPA (ul. Kołowa 20)

Do wyboru są aż dwie propozycje:

* Kabaretowo-muzyczny wieczór sylwestrowy: „Latający Cyrk Monty Pythona” (komedia nawiązująca do słynnego brytyjskiego programu kabaretowego) oraz recital Doroty Osińskiej.

* Gala sylwestrowa „Broadway Street – The Show”: kawałki z musicali śpiewać będą Jakub Wocial oraz zaproszeni specjalnie na tę okazję goście.

Początek obu imprez o godz. 20:30, koniec ok. godz. 23:00, ale dalej (co najmniej do 1:30) będzie można się bawić na foyer teatru – na żywo zagra zespół Rampa Band. Szczegóły znajdziecie tutaj i tutaj.

Klub Rampa (ul. Kołowa 20)

Sylwester w stylu lat 30. Recital „Retro czar” Marty Kuszakiewicz oraz piosenki z kabaretów i filmów w nowych aranżacjach Dawida Ludkiewicza. Nagrody za kostiumy, konkursy i niespodzianki. Początek godz. 21:00, więcej informacji tutaj, ale… nim kupicie bilet, przeczytajcie też o ostatnich kłopotach Klubu Rampa (tutaj).

Multikino Targówek (ul. Głębocka 15)

Na imprezie sylwestrowej pokazane będą łącznie cztery filmy, z tym, że pierwsze dwa niemal równocześnie – więc jest szansa na obejrzenie trzech produkcji. Do wyboru: „Hobbit: niezwykła podróż” oraz „Życie Pi” (oba w 3D, start 20:30) a po powitaniu nowego roku „Nietykalni” (godz. 0:30) oraz „Skyfall” (2:45). Oprócz tego, na dodatkowej sali przez całą imprezę będzie można zobaczyć dokument muzyczny pokazujący rok z życia najsłynniejszego DJ’a świata Armina Van Buurena, a w holu kina czas będzie umilał nieco mniej słynny DJ Yaggi (Tomasz Sierakowski) oraz catering w formie bufetu. Początek całej imprezy o godz. 19:30, więcej informacji tutaj.

Dom Kultury „Zacisze” (ul. Blokowa 1)

Zabawę na parkiecie poprowadzi DJ Piotr, a w przerwach wyszukane dania serwować będą Ela i Jacek Cieślakowie, właściciele zaciszańskiej restauracji „Zapętlona”. Początek godz. 20:00, koniec ok. 5:00, szczegóły tutaj – lecz, niestety, wygląda na to, że wszystkie miejsca są już sprzedane.

Dom Kultury „Świt” (ul. Wysockiego 11)

Klasyczna impreza do białego rana przy największych hitach muzyki rozrywkowej i sutym zestawie tradycyjnych polskich dań. Start godz. 21:00, koniec w okolicach 5:00, szczegóły łącznie z menu tutaj, ale… wg naszych informacji tutaj też wolnych miejsc już praktycznie nie ma. Ups.

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx