Trasa Toruńska ekspresowa tylko w jedną stronę | | targowek.info

Trasa Toruńska ekspresowa tylko w jedną stronę

Też nam się wydawało, że remont Toruńskiej  skończony jest jakby tylko w połowie. Ale teraz mamy dowód.

Ekrany nieskończone, ścieżki rowerowe z dołami lub zakończone stromymi urwiskami, a teraz jeszcze wielka fuszerka w oznakowaniu. Serwis Gazeta.pl donosi, że Trasa Toruńska, owszem została przebudowana do parametrów drogi ekspresowej, ale taka obowiązuje tylko w kierunku Bielan.

Jadąc z mostu Grota-Roweckiego w stronę Marek kierowcy widzą znak, że trasa zacznie się za 1000 m, ale dalej nic takiego nie następuje. Przynajmniej jadąc z mostu. Bo już jeśli wjeżdżamy na Toruńską z ul. Łabiszyńskiej, to znak początku trasy ekspresowej jest. I teraz zagadka: z jaką prędkością można jechać po Trasie Toruńskiej w kierunku Marek? Odpowiedź poznamy zapewne, gdy zacznie działać tam pierwszy fotoradar.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Trasa Toruńska ekspresowa tylko w jedną stronę

 • 9 stycznia 2013 o godz. 14:14

  Targówek/Bródno/Zacisze. Dzielnice widmo

 • 9 stycznia 2013 o godz. 17:54

  te bęcwały przy Skrajnej zrobiły ekrany w miejscach w których prawie hałasu nie ma a w miejscu, gdzie jest przerwa między tunelami od strony podwórek nadal nie ma ekranów a tam jest największy hałas (dookoła po jednej i drugiej stronie ekrany zamontowane a dokładnie tam gdzie powinni najpierw, zionie dziura i huk) – ja nie wiem co za barany to budują ale tacy ludzie nie powinni pracować przy budowie dróg – mało tego – były dobre ekrany przy zjeździe na Marywilską to osły rozebrali i założyli od nowa prawie takie same.

 • 10 stycznia 2013 o godz. 08:39

  Ta inwestycja to Debilny wydatek Naszej Kasy w Kretyńskie Tunele które za 10 lat będą pordzewiałe i brudne ! Przekręt, brak wyobraźni ? po jakiego wała tunele ? ze Szkła tak samo jak tunel obok Wisły hehehe ja bym sie ze wstydu spalił podpisując taki projekt jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o ? kasę jeśli nie o kasę to powinni przebadać psychiatrycznie decyzyjnych

 • 10 stycznia 2013 o godz. 19:37

  do TGK – też jestem zdania po co te osłony, które są przerostem formy nad treścią i za kasę na nią wydane zapewne można by pociągnąć niezły kawałek obwodnicy Marek, która jest bardziej potrzebna niż te całe tunele…

 • 15 stycznia 2013 o godz. 09:31

  Debilizm !!! marnotrawienie Kasy Naszej Kasy !!! ile więcej można dróg zbudować za te ekrany ??? 2km 10km 50 km ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.