Factory Annopol: pierwsze centrum handlowe z…

28
Share

Czytelnicy targowek.info datę otwarcia pierwszego Factory po tej stronie Wisły znają od dawna, ale teraz sklep pochwalił się nią oficjalnie. I przy okazji zdradził dwa udogodnienia, które po raz pierwszy zastosowano w Warszawie. 

 

FACTORY Warszawa Annopol / materiały prasowe

FACTORY Warszawa Annopol / materiały prasowe

To, o czym pisaliśmy już miesiąc temu, teraz formalnie potwierdził właściciel outletu. Sklep zacznie działać  w środę 13 marca o godz. 10. Pierwsi klienci będą mogli podobno skorzystać z licznych promocji, ale na razie szczegóły trzymane są w tajemnicy.

Właściciel, firma Neinever, chwali się, że będzie to pierwsze w Warszawie centrum handlowe z ogólnodostępnym placem zabaw, na którym dzieci mogą pobawić się np. na zjeżdżalni i huśtawkach. Na terenie całego centrum będzie też darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Factory Annopol powstaje tuż za Trasą Toruńską, przy zjeździe z wiaduktu na końcu ul. Rembielińskiej. To największe centrum outlet na Mazowszu, będzie miało 20 tys. mkw. W zasadzie już ma, bo we wnętrzu trwają ostatnie prace wykończeniowe. Wokół hali zmieściło się 800 miejsc parkingowych.

W nowym centrum znajdą się sklepy polskich i międzynarodowych marek, sprzedających produkty w cenach o 30-70% niższych niż w tradycyjnych galeriach handlowych. Wśród najemców znalazł się m.in. pierwszy w stolicy wyprzedażowy Smyk, a także sklepy sportowe NIKE i Adidas.

Wśród marek odzieżowych pojawią się Guess, Tommy Hilfiger, Reserved, Mohito, Cropp, House, Kazar, Lee Cooper, Levi’s, Mustang, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda i Digel. Będzie też Rossmann.

28
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx