Galeria Łodygowa jednak powstanie?

10
Share

Według pierwszych zapowiedzi na początku 2013 roku mieliśmy robić już tu zakupy. Tymczasem na działce przy Radzymińskiej wciąż hula wiatr. Deweloper jednak się nie poddaje i wciąż zapowiada budowę Galerii Łodygowa. 

 

Gdy dwa lata temu buldożery zaczęły rozbierać spalony pustostan na działce przy skrzyżowaniu Radzymińskiej z Łodygową mieszkańcy Zacisza odetchnęli z ulgą. Zamiast meliny miała tu powstać mała, osiedlowa galeria handlowa. Przynajmniej takie plany ogłosiła firma Dolcan.

Budowa miała zająć dwa lata, na działce o powierzchni 6 tys. m kw. miał  się zmieścić trzykondygnacyjny budynek o powierzchni handlowej około 5 tys. m kw. i 200 miejsc parkingowych. – Właśnie minęły dwa lata, a tam nic się nie dzieje – przypomina czujnie nasza czytelniczka Katarzyna w mailu na redakcja@targowek.info.

Inwestycja ma mocny poślizg, ale Dolcan wcale z niej nie zrezygnował. W opublikowanych niedawno oficjalnych planach inwestycyjnych na ten rok firma nadal zapowiada budowę Galerii Łodygowa. Tym razem zapewnia, że prace zaczną się już w tym roku. Podobną galerię Dolcan chce też budować w Ząbkach.

Galeria Łodygowa / materiały prasowe

Galeria Łodygowa / materiały prasowe

Galeria Łodygowa / materiały prasowe

Galeria Łodygowa / materiały prasowe

 

10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx