Kto widział pirata drogowego?

9
Share

Policjanci poszukują świadków wypadku do którego doszło 1 lutego (piątek) ok. godz. 18:15 na skrzyżowaniu ulicy Radzymińskiej z Tarnogórską.

Fot. Policja

Fot. Policja

Od wydarzeń na największej ulicy Zacisza minęły już dwa tygodnie, ale policji wciąż nie udało się ustalić sprawcy groźnego wypadku. Może wy możecie im pomóc?

1 lutego ok. godz. 18:15 samochód osobowy – prawdopodobnie renault megane lub inne auto o podobnej sylwetce – koloru srebrny metalik, jechał ulicą Tarnogórską od strony ul. Bajecznej w kierunku ul. Kościelskiej. Na skrzyżowaniu z Radzymińską auto skręciło w lewo i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciło 23-letniego mężczyznę, który prawidłowo przechodził przez jezdnię. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia ulicą Radzymińską.

Świadkowie i osoby mogące pomóc w ustaleniu pirata drogowego, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, ulica Jagiellońska 51, (22) 60-384-09 lub telefonicznie: (22) 60-375-55, numery alarmowe 997 i 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

9
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx