Factory Annopol – pierwsze wrażenia po otwarciu [ZDJĘCIA]

62
Share

Odwiedziliśmy Factory Annopol w pierwszym dniu po otwarciu. Jest kilka nowinek. Zobaczcie zdjęcia!

W sumie to galeria jakich wiele, ale wiadomo – nowa, więc na razie wszystko wygląda lepiej. Korytarze szersze niż w normalnych centrach handlowych i jeszcze tak niezastawione stoiskami na  środku. Jest dużo sklepów znanych marek, niby to outlety, ale wyglądają jak normalne sklepy. Jakoś szczególnie atrakcyjnych promocji nie trafiliśmy, może wymaga to większej cierpliwości.

W czwartek ludzi było sporo, ale w centrum nie odczuwało się tłoku. Gorzej na parkingu. O godz. 11 większość miejsc parkingowych była już zajęta. W weekend pewnie problem z parkowaniem będzie jeszcze większy, więc kto może niech idzie pieszo lub jedzie tramwajem. A jeśli już jedziecie autem, to dojazd z Bródna jest możliwy i Rembielińską i Łabiszyńską.

Dwa udogodnienia Factory Annopol, których nie spotkaliśmy w innych centrach to strefa relaksu i coworkingu. Pierwsza to duże pomieszczenie z wygodnymi pufami, , stolikami, wykończone zielonymi akcentami. W środku słychać śpiew ptaków, który chyba ma pomóc w zrelaksowaniu się po stresujących zakupach. Miejsce może przydać się szczególnie dla rodziców z dziećmi – można tu przeczekać, gdy współmałżonek robi zakupy. Na zewnątrz jest plac zabaw, ale aktualnie zasypany śniegiem.

strefa_relaksu1

W strefie relaksu do końca weekendu trwa konkurs. Możecie sobie zrobić za darmo profesjonalny portret fotograficzny. Nie wiemy czego Factory oczekuje w zamian, ale na miejscu jest regulamin konkursu.

strefa_relaksu2

strefa_relaksu3

Drugie nietypowe miejsce to sala do coworkingu, czyli pomieszczenie do pracy dla freelancerów. Pewnie na normalną, całodniową pracę  się nie nadaje (te tłumy przewijające się za szybą…), ale jeśli szef zadzwoni w czasie zakupów, że macie natychmiast sprawdzić maila, to jest gdzie rozłożyć laptopa. Są biurka, gniazdka i w miarę szybki internet przez WiFi.

Coworking

 © Wszystkie zdjęcia targowek.info

62
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx