Start III ligi przesunięty | | targowek.info

Start III ligi przesunięty

Wiosna jaka jest, każdy widzi. Aura pokrzyżowała szyki także naszym piłkarzom.

Prezentacja drużyny GKP przed rundą wiosenną /fot. GKP Targówek
Prezentacja drużyny GKP przed rundą wiosenną /fot. GKP Targówek

Opóźniona runda wiosenna na dworze spowodowała także opóźnienie rundy wiosennej na boiskach III ligi. Piłkarze GKP Targówek mieli wrócić na boiska w najbliższą sobotę wyjazdowym meczem z Sokołem Aleksandrów Łódzki – ale nie wrócą.

Wczoraj PZPN „po przeprowadzeniu konsultacji z klubami oraz uwzględniając bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne” oficjalnie przeniósł wszystkie zaplanowane mecze III ligi na środę 17 kwietnia.

W tej sytuacji – zakładając, że zima w końcu trochę się uspokoi – pierwszy mecz rundy wiosennej GKP zagra dopiero 29 marca w Grodzisku Mazowieckim.

Może to i dobrze. Cztery dni temu, w ostatnim przedsezonowym sparingu, nasi piłkarze zostali zmiażdżeni przez lidera III ligi Legionovię Legionowo 1:6. Dzięki zimowej aurze będą mieli tydzień więcej, żeby dojść do siebie po tej klęsce.

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Start III ligi przesunięty

 • 20 marca 2013 o godz. 10:37

  Po pierwsze nie PZPN zdecydował o przesunięciu kolejki, a ŁZPN który prowadzi rozgrywki III ligi. Po drugie wysoka porażka z Legionovią spowodowana była błędami idnywidualnymi zawodników.

 • 20 marca 2013 o godz. 11:22

  TOMEK a nie jest, tak, że drużna jak wygrywa to razem, i jak przegrywa też razem? Piłka to gra błędów, umiejętności zawodników są wyznacznikiem poziomu drużyny. Czyli słabi zawodnicy, słaba drużyna niestety ;)
  Ale mimo wszystko trzymam mocno kciuki :D

 • 20 marca 2013 o godz. 21:23

  Może byście się zainteresowali ogromna mgłą nad polem pgrowskim? jakieś dziwne rury puszczone i mgła. Może nielegalne spuszczanie jakiś ścieków?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.