Targówek podbija "Voice of Poland" | | targowek.info

Targówek podbija „Voice of Poland”

W popularnym muzycznym szole TVP prym wiodą mieszkańcy naszej dzielnicy!

„The Voice of Poland” to telewizyjny ‚talent show’ w których poszukiwani są najlepsi młodzi wokaliści i wokalistki w Polsce (zwycięzca podpisze kontrakt płytowy z dużą wytwórnią muzyczną). Nowa edycja programu ruszyła w TVP 2 na początku marca i już zabłysnęły w nim pierwsze młode gwiazdy. Największą z nich jest niewątpliwie Dorota Osińska – na co dzień mieszkanka Zacisza i wokalistka w targówkowskim Teatrze „Rampa”, której występ wzruszył do łez jurorów programu.

Występ Doroty Osińskiej nie tylko poruszył jurorów i ok. 2 mln widzów oglądających go w telewizji. Dodatkowo na samym tylko youtube jej piosenkę obejrzało już prawie pół miliona osób, a Teatr „Rampa” natychmiast przywrócił na afisz spektakle z udziałem utalentowanej piosenkarki: Calling You (7 kwietnia) i Recital Doroty Osińskiej (21 kwietnia).

O Dorocie jest już głośno od kilku tygodni – a wczoraj w pościg za nią ruszył Michał Jabłoński, mieszkaniec Bródna. Michał był największą sensacją najnowszego odcinka „Voice of Poland”, w którym zabłysnął nie tylko śpiewem, ale i grą na gitarze.

Występ Michała Jabłońskiego komplementowali wszyscy jurorzy. Zgodnie z regułami programu, muzyk z Bródna miał prawo wybrać z kim chce współpracować w kolejnych odcinkach telewizyjnego szoł. Po namyśle zdecydował się na Tomasza Lacha i Aleksandra Barona – członków zespołu Afromental.

A pamiętacie, gdzie Afromental nakręcił teledysk do swojego ostatniego przeboju?  Oczywiście :)

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Targówek podbija „Voice of Poland”

 • 17 marca 2013 o godz. 13:29

  ‚w popularnym muzycznym szole’ ? szole? błagam ludzie :) nie piszcie, że się czepiam tylko zwróćcie uwagę na kaleczenie języka.

  po 2 brawo dla naszych :)

  pewnie tego oczekujecie, więc spytam. Lokalsi, czy przyjezdni?

 • 17 marca 2013 o godz. 14:53

  Dorota Osińska już od kilkunastu lat jest jedną z najlepszych wokalistek w Polsce. Panie Steczkowska i Markowska nie dorastają jej do pięt. Po raz kolejny widać wyraźnie, że prawdziwe talenty latami czekają na zauważenie i docenienie, a wybijają się i triumfy święcą muzyczne miernoty.

 • 18 marca 2013 o godz. 13:46

  brawo dla Michała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.