Targówek podbija „Voice of Poland”

3
Share

W popularnym muzycznym szole TVP prym wiodą mieszkańcy naszej dzielnicy!

„The Voice of Poland” to telewizyjny 'talent show’ w których poszukiwani są najlepsi młodzi wokaliści i wokalistki w Polsce (zwycięzca podpisze kontrakt płytowy z dużą wytwórnią muzyczną). Nowa edycja programu ruszyła w TVP 2 na początku marca i już zabłysnęły w nim pierwsze młode gwiazdy. Największą z nich jest niewątpliwie Dorota Osińska – na co dzień mieszkanka Zacisza i wokalistka w targówkowskim Teatrze „Rampa”, której występ wzruszył do łez jurorów programu.

Występ Doroty Osińskiej nie tylko poruszył jurorów i ok. 2 mln widzów oglądających go w telewizji. Dodatkowo na samym tylko youtube jej piosenkę obejrzało już prawie pół miliona osób, a Teatr „Rampa” natychmiast przywrócił na afisz spektakle z udziałem utalentowanej piosenkarki: Calling You (7 kwietnia) i Recital Doroty Osińskiej (21 kwietnia).

O Dorocie jest już głośno od kilku tygodni – a wczoraj w pościg za nią ruszył Michał Jabłoński, mieszkaniec Bródna. Michał był największą sensacją najnowszego odcinka „Voice of Poland”, w którym zabłysnął nie tylko śpiewem, ale i grą na gitarze.

Występ Michała Jabłońskiego komplementowali wszyscy jurorzy. Zgodnie z regułami programu, muzyk z Bródna miał prawo wybrać z kim chce współpracować w kolejnych odcinkach telewizyjnego szoł. Po namyśle zdecydował się na Tomasza Lacha i Aleksandra Barona – członków zespołu Afromental.

A pamiętacie, gdzie Afromental nakręcił teledysk do swojego ostatniego przeboju?  Oczywiście :)

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx