Debata o bezpieczeństwie na Targówku

23
Share

W waszej okolicy ciągle okradają samochody? Dewastują otoczenie? Hałasują pod oknami? Macie niepowtarzalną okazję poskarżyć się na to samemu szefostwu policji i straży miejskiej.

Cykl publicznych dyskusji na temat bezpieczeństwa powoli dociera na Targówek. Po Bemowie, Woli, Bielanach, Żoliborzu i Białołęce, we wtorek (16 kwietnia) szefowie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na ulicach Warszawy w końcu zjadą się do naszej dzielnicy. Powiedzą, co robi samorząd i policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Targówka oraz (mamy nadzieję) wysłuchają propozycji mieszkańców.

W debacie wezmą udział m.in. przedstwiciele dowództwa policji i straży miejskiej (jest duża szansa, że będą to osobiście nadinsp. Mirosław Schossler, komendant stołeczny policji, oraz Zbigniew Leszczyński, komendant straży miejskiej – choć te nazwiska nie są jeszcze potwierdzone) oraz z całą pewnością nowy burmistrz Targówka Sławomir Antonik.

Jeśli z jakiś powodów nie możecie przyjść na tę debatę, wpiszcie wasze skargi i pomysły na bezpieczeństwo w dzielnicy w komentarzach pod tym artykułem. A jeśli się tam wybieracie, to też u nas o tym napiszcie.

Otwarta debata o bezpieczeństwie w dzielnicy, 16 kwietnia 2013 roku, godz. 18:00, Sala Konferencyjna Urzędu Dzielnicy Targówek (ul. Kondratowicza 20)

plakat-o-bezpieczenstwie-dzielnicy

23
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx