Donieś na sąsiada

6
Share

Władze czekają! Czym prędzej donieś na sąsiada, który jest… solidny i godny zaufania! Dla największych donosicieli przewidziano nagrody.

Ratusz Targówka /fot. targowek.info

Ratusz Targówka /fot. targowek.info

No dobra, w tym wypadku donoszenie na sąsiadów nie jest raczej niczym złym – przeciwnie, jest to główny element akcji aktywizującej mieszkańców naszej dzielnicy i wzmacniającej sąsiedzkie więzi.

Urząd dzielnicy Targówek i Forum Kultury w ramach konkursu pod hasłem: „Pochwal się dobrym sąsiadem” zachęcają was do przysyłania kandydatur swoich sąsiadów, na których można polegać: solidnych i godnych zaufania, a także takich, którzy aktywnie działają na rzecz osiedla/ kamienicy. Kandydatem może być każdy: zarówno sąsiad z bloku, który wspiera was w trudnych chwilach, jak i artysta, czy działacz społeczny, który na co dzień kreuje wizerunek Targówka.

Kandydatury „Dobrego sąsiada” należy przesłać do 24 kwietnia 2013 roku na adres mailowy dobrysasiad@targowek.waw.pl lub wrzucić do skrzynki, która znajduje się w holu urzędu dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 (w zgłoszeniu trzeba podać imię, kontakt telefoniczny lub e-mail do kandydata oraz krótkie uzasadnienie wyboru). Niestety, nie można zgłaszać np. solidnych i godnych zaufania stron internetowych codziennie aktywnie opisujących wydarzenia z Targówka…

Spośród uczestników konkursu zostanie wybranych pięć osób, które wraz z sąsiadami zostaną zaproszeni na kolację ufundowaną przez restaurację OLD Capri, i to jest miłe. Acz ze zwycięzcami zostaną też przeprowadzone wywiady na temat dzielnicy (które zostaną zamieszczone na stronie internetowej urzędu), a dodatkowo będą oni musieli wręczać bliżej nieokreślone nagrody uczestnikom gry miejskiej „Dumni z Bródna i Targówka” (o której wkrótce napiszemy więcej) – i już każdy w was musi zadecydować, czy warto tak się narażać.

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx