Zbigniew Boniek na Bródnie. Padną pytania o GKP? | | targowek.info

Zbigniew Boniek na Bródnie. Padną pytania o GKP?

Spotkanie z prezesem PZPN dopiero w poniedziałek, ale liczba miejsca ograniczona, więc lepiej zapisać się już teraz. 

 

Gwiazda polskiej piłki lat 80-tych i aktualny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjedzie do biblioteki nr 52 przy ul. Rembielińskiej 6a. Ta bródnowska filia Multibiblioteki organizuje od czasu do czasu spotkania z ciekawymi ludźmi, np. aktorami. Jak udało im się  namówić na wizytę głównego rozgrywającego w całej polskiej piłce – pozostanie ich tajemnicą.

Boniek spotka się z dziećmi i młodzieżą i będzie zapewne opowiadał o swojej karierze oraz jak to ciężką pracą można osiągnąć sukces. Nas ciekawi, czy prezes PZPN zna fatalną sytuację finansową GKP Targówek. Może ktoś zapyta go, jak to jest, że 130-tysięczną dzielnicę stolicy kraju nie stać na utrzymanie nawet 3-ligowego klubu. I jak to się przekłada na kondycję polskiej piłki i wyniki reprezentacji…

 

Boniek

PRZECZYTAJ TEŻ:

14 komentarzy na temat “Zbigniew Boniek na Bródnie. Padną pytania o GKP?

 • 11 maja 2013 o godz. 12:24

  BRAWO ! Inicjatywa warta wszelkich pieniędzy ! Musimy zaprosić Pana Prezesa do bezpośrednich odwiedzin klubu GKP Targówek ! Gwarantujemy godną oprawę i KRÓLewskie przyjęcie …

 • 11 maja 2013 o godz. 15:10

  „Jak to jest, że 130 tysięczna dzielnica” ma tylko jedną linię tramwajową, a dociągnięcie metra o 3 czy 5 przystanków jest niemożliwie ze sztucznie wymyślanych problemów?

 • 11 maja 2013 o godz. 17:06

  DO Malkomtenta : Ponieważ jest Hanka która na obsesje jak zamordować Targówek. jak głosujemy tak mamy

 • 11 maja 2013 o godz. 18:43

  Jak by Ursynów miał drużynę III siłę w Warszawie to chodziła by cała dzielnica nosząc wysoko głowę. My nie identyfikujemy się z Dzielnicą naszą i tak mamy.

 • 11 maja 2013 o godz. 21:52

  Nawet portal Targówek.info nie podaje wyników meczów

 • 12 maja 2013 o godz. 14:08

  To smutne że mamy coś czego zazdroszczą nam inni a na 130 tys. Dzielnicy na mecze GKP chodzi 200 osób. 8 zł za bilet to nie majątek a zawsze jakieś wsparcie dla klubu który ludzie Hanki próbują zrównać z ziemią.

  Tak jak ktoś mówił. Gdyby np. Ursynów miał piłkarską III siłę stolicy to by cała dzielnica tym żyła a u nas każdy ma „gdzieś” GKP.

  Prośba do redakcji (jeżeli to możliwe) o jakieś informacje na stronie o wynikach bądź kolejnych spotkaniach GKP bo klub świetnie sobie radzi w III lidze a na dzielnicy cisza…

 • 12 maja 2013 o godz. 14:15

  popieram Mariusza.GKP Nasza Duma!!!! Na przekuj Hance

 • 12 maja 2013 o godz. 23:44

  nie chodze na gkp bo brzydze sie kibolami wykrzykujacymi doping legii, skoro jestem na gkp to skupmy sie na V lidze.daleko mi do dresow i nie mam ochoty sluchac wulgaryzmow na takim malym boisku. poza tym nie wpieram obecnych wladz gkp nawet 8 zlotymi. targowek jest malo estetyczny i nieciekawy.nocne i dresy to wizerunek dzielnicy wiec kiedy tylko moge opuszczam sypialnie i na zoliborz czy muranów.

 • 12 maja 2013 o godz. 23:50

  ursynow to inteligencja a u targowek to robo dzielnica. malo aktywna spolecznie zeby nie powiedziec wcale. tu jest taki maly skansen jakby lata 90 . nikt publicznie sie nie udziela nie ma zadncyh wydarzen zorganizowanych przez mieszkancow dla mieszkancowm wszedzie bazgroly na murach i wulgaryzmy. same nocne i picie po krzakach.

  a gkp musi miec lepszy wizerunek, potrzeba akcji zeby zachecic rodziny na przyjscie. ale jak kiedy idac handlową slyszy sie bluzgi . to zniechceca . mecz musi miec oprawe

 • 13 maja 2013 o godz. 00:31

  GGG – trafiles w sedno. Kibicuje GKP, ale tylko na odleglosc. Nie chce chodzic na stadion gdzie widac i slychac tylko klacych, wyjacych i puszczajacych race kiboli. A na pewno nie wezme tam dzieci.

  Ale dzieki temu ze GKP to maly klub – ma szanse. Dzieki temu nie trzeba wielkich nakladow zeby zachecic do przyjscia innych – wystarczy mila atmosfera, kulturalne (!) klubowe piosenki, jakies kielbaski w przerwie. Przydaloby sie tez oczyscic otoczenie stadionu – naprawic stary plot, skasowac albo chociaz zaslonic te obrzydliwe parkingo-zlomowiska i juz bedzie ladniej. Moze, kiedys?

 • 13 maja 2013 o godz. 09:00

  do GG2: Mieszkałem 5 lat na Ursynowie podczas studiów. „Inteligencja” tam mieszka? Chłoporobotnicy w 90 %. LLU NO i LCH jak wszędzie.

 • 13 maja 2013 o godz. 09:43

  Dlaczego nie piszecie o meczach GKP?

 • 16 maja 2013 o godz. 09:55

  1. Klub piłkarski GKP Targówek istnieje już 60 lat (pod obecną nazwą 17).
  2. Sukcesy sportowe wszystkich grup i zespołów piłkarskich są duże.
  3. Jeśli szkolimy młodzież lepiej niż Legia, Polonia, Dolcan, Świt, Znicz, to i w piłce seniorskiej będziemy odnosili sukcesy.
  4. Mamy takich kibiców jakich mamy (b. fajnych !), nikogo nie zmuszamy do obecności na stadionie GKP.
  5. Reszta zagadnień rozbija się o pieniądze – czyli ich brak.
  6. Po referendum i skutecznym wyrugowaniu Pani Prezydentowej może i MUSI być tylko lepiej dla klubu piłkarskiego GKP Targówek !

 • 16 maja 2013 o godz. 10:01

  Podczas spotkania z młodzieżą Pan Prezes wypadł na piątkę z plusem.
  Opowiadał o swojej karierze, udzielał odpowiedzi na wszelkie zadane pytania (a były też takie, na które Zibi nie potrafił udzielić jednoznacznej odpowiedzi). Najważniejsze, że do takich spotkań dochodzi.
  Życzymy Panu Prezesowi PZPN wytrwałości w reformowaniu polskiej piłki.
  Zapraszamy ponownie na warszawski Targówek – koniecznie na ulicę Kołową 18, czyli do siedziby klubu piłkarskiego GKP Targówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.