Ewakuacja Szpitala Bródnowskiego [ZDJĘCIA] | | targowek.info

Ewakuacja Szpitala Bródnowskiego [ZDJĘCIA]

Mnóstwo straży pożarnej i policji, nad głowami śmigłowiec i wielkie zamieszanie na Kondratowicza – to efekt alarmu bombowego, który sparaliżował dziś pracę Szpitala Bródnowskiego. 

 

Na miejscu był nasz czytelnik Maciek, który dowiedział się, że powodem ewakuacji jest alarm bombowy. Jego informację po chwili potwierdziły ogólnopolskie media, które licznie ściągnęły na Bródno. Było kilka ekip tv, nad głowami latał śmigłowiec Błękitny24.

Alarm spowodowany był mailem ostrzegającym, że w kilku szpitalach podłożono ładunki wybuchowe. W Warszawie dotyczyło to szpitala im. Orłowskiego na Czerniakowskiej i właśnie Bródnowskiego. Ewakuowano personel i pacjentów, którzy byli w stanie wyjść o własnych siłach. Ci leżący zostali w łóżkach na czas przeszukiwania szpitala przez policję.

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Ewakuacja Szpitala Bródnowskiego [ZDJĘCIA]

 • 25 czerwca 2013 o godz. 16:47

  Mam nadzieję, że sprawcy przykładowo zostaną potraktowani przez sąd.

 • 25 czerwca 2013 o godz. 17:51

  hwdp

 • 25 czerwca 2013 o godz. 18:13

  ANONIM to pamiętaj o tym zwrocie jak ktoś, nie wiadomo kto, żone/dzieci/rodziców tobie rozjedzie na placek na przejściu dla pieszych i ucieknie. Pamiętaj tylko na sztywno i żadnej policji bo wyjdzie że miękki frajer jesteś.

 • 25 czerwca 2013 o godz. 21:19

  Anonim. Taki cwaniak jesteś. A może to ty wysłałeś te groźby pajacu! Masz ciepło, już pewnie cię namierzają i jutro o 6 wywalą ci drzwi. Szorty falują, a czasu nie cofniesz.

 • 26 czerwca 2013 o godz. 08:33

  wizerunek i dane tych idiotow powinny byc udostepnione publicznie. na stos z nimi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.