Wymyśl, co ma się dziać w parku Bródnowskim

14
Share

Domek Herbaciany zmieni się, ale jeszcze nie wiadomo jak. Sami możecie zaproponować, jak go przerobić i nawet wygrać parę złotych!

W Parku Wiecha nie dzieje się zbyt ciekawie, ale na pocieszenie trochę przyjemniej jest w Parku Bródnowskim. Tamtejszy Domek Herbaciany ogłosił konkurs, a nawet dwa.

W pierwszym trzeba wymyślić akcję integrującą sąsiadów, która odbędzie się na terenie wokół domku. Organizatorzy nic nie narzucają, a więc pole do popisu ogromne. Autor najlepszego pomysłu dostanie 300 zł na jego realizację. Propozycje w tyn konkursie można zgłaszać do 15 czerwca.

W drugim konkursie zbierane są pomysły na „twórcze wykorzystanie i przeobrażenie samego Domku Herbacianego”. Tutaj można na realizację dostać aż 1500 zł. Termin zgłaszania projektów – 20 czerwca.

To świetna okazja dla wiecznie narzekających, że na Targówku nic się nie dzieje i dla wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają pod mailem: domekherbaciany@gmail.com. Oczywiście możecie też pisać w komentarzach na targowek.info – choć tutaj już bez nagród.

Domek Plakat

 

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx