Napad na skrzyżowaniu pod McDonaldsem | | targowek.info

Napad na skrzyżowaniu pod McDonaldsem

Starszy mężczyzna został uderzony w twarz i okradziony. Bandytę udało się złapać strażnikowi miejskiemu i policjantowi. 

 

Była godz. 23.15, gdy do starszego pana na skrzyżowaniu Młodzieńczej z Radzymińską podszedł 42-latek. Wiele nie mówiąc uderzył swoją ofiarę w twarz i zabrał jej telefon komórkowy. Ze zdobyczą odszedł spokojnie w kierunku Łodygowej.

Na szczęście na skrzyżowaniu było jeszcze trochę osób i ktoś zadzwonił na 112. Pierwszy na miejscu był tzw. patrol mieszany, czyli załoga składająca się ze strażnika miejskiego i z policjanta. Ulicę dalej zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez świadka. 42-latek mial przy sobie skradzioną komórkę, a także trzy inne  oraz dowód osobisty nienależący do niego.

Mężczyznę zatrzymano, rozpoznał go świadek napadu. Napastnik przyznał się i nie potrafił wytłumaczyć skąd ma trzy inne telefony. Trafił na komisariat, gdzie po badaniu okazało się, że w wydychanym powietrzu miał dwa promile alkoholu.

3 komentarzy na temat “Napad na skrzyżowaniu pod McDonaldsem

  • 29 czerwca 2013 o godz. 10:12

    podobno najbezpieczniej u nas. szkoda, że nie wspominacie o innych akcjach tego typu. no ale przeiceż dbamy o wizerunek, dbamy!

  • 1 lipca 2013 o godz. 11:41

    To jest skandal! a następnego dnia go pewnie zwolnili.

  • 2 lipca 2013 o godz. 15:12

    pod MC donalda to nawt policja boi się podjeżdżać, przesiadam sie tam i za każdym razem chcmara pijusów oraz kupa cyganów przy stolikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TEGO DNIA NA TARGÓWKU