Wielka sieć sklepów sportowych debiutuje na Targówku

8
Share

Sportsdirect.com – numer jeden na brytyjskim rynku akcesoriów sportowych – wkracza do Polski. Pierwszy sklep sieci otworzył się dziś w naszej dzielnicy.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Popularna brytyjska sieciówka sprzedaje odzież, obuwie i sprzęt sportowy znanych marek, takich jak Nike, Adidas, Lonsdale, Puma czy Dunlop.

Firma jest największym detalistą sportowym w Wielkiej Brytanii – obecnie ma już tam ponad 400 sklepów. A od 6 czerwca do tej kolekcji dołącza też pierwszy sklep w Polsce, otwarty w Parku Handlowym Targówek!

Sportsdirect.com na Targówku zajmuje powierzchnię aż 2950 m kw i znajduje się niemal na przeciwko Ikea, w pierwszym lokalu pasażu handlowego sąsiadującym z Domoteką (w tym samym miejscu, gdzie jeszcze niedawno były różne sklepy meblowe, m.in. Emilia i Agata Meble).

W sklepie zaaranżowano specjalne strefy poświęcone konkretnym dyscyplinom sportu. Miłośnicy biegania znajdą szeroki wybór produktów w dziale She Runs He Runs. Strefa Field & Trek jest poświęcona sportom outdoorow’ym, a Soccer Scene @ the boot room oferuje wielki wybór obuwia do gry w piłkę nożną. Z kolei Bigbikechain.com to strefa, w której wszystko „kręci się” wokół rowerów. Coś dla siebie znajdą nawet miłośnicy golfa, którzy mają dla siebie European Discount Golf z szerokim asortymentem kijów golfowych i akcesoriów.

Choć ciekawe, ile osób na Targówku grywa w golfa…

 

Sportsdirect.com (Park Handlowy Targówek) ul. Malborska 51-53 Warszawa, godziny otwarcia: poniedziałek–sobota godz. 10-21, niedziela godz. 10-18

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx