Wielka dewastacja przy Trasie Toruńskiej | | targowek.info

Wielka dewastacja przy Trasie Toruńskiej

Najgłupsi mieszkańcy naszej okolicy znów dali o sobie znać. Nowa winda przy Trasie Toruńskiej została dosłownie zmasakrowana.

Do dewastacji windy łączącej poziom stacji PKP Toruńska z trasą szybkiego ruchu doszło kilka dni temu. Poinformował nas o tym nasz czytelnik Daniel, który zrobił także zdjęcia zniszczonego dźwigu (dziękujemy!). Nowiutka i nowoczesna winda teraz wygląda tak:

 

Obrazu nędzy i rozpaczy dopełniają bazgroły na ścianach oraz porozrzucana wszędzie kostka brukowa. Choć ta ostatnia daje nadzieję na w miarę szybką naprawę zniszczonej windy: ślimaczący się remont Trasy Toruńskiej formalnie wciąż się jeszcze nie skończył i przed zakończeniem inwestycji wykonawca będzie musiał naprawić szkody. Choć oczywiście możemy się spodziewać, że durni sprawcy dewastacji mogą wrócić i powtórzyć swój wyczyn. W pobliżu nie ma monitoringu ani ochrony.

O fatalnych warunkach na stacji PKP Toruńska (oraz PKP Praga) przeczytacie także tutaj.

PRZECZYTAJ TEŻ:

18 komentarzy na temat “Wielka dewastacja przy Trasie Toruńskiej

 • 7 czerwca 2013 o godz. 08:43

  Widocznie tam mieszka chołota której nic nie potrzeba. Niestety są takie miejsca. Kto może to sie wyprowadzi a szumowiny zostaną nic na to nie poradzimy. W całym kraju sa takie miejsca które przez lata trwają w takiej beznadzieji. np. ul. Stalowa na pradze, Żbików w pruszkowie itp.

 • 7 czerwca 2013 o godz. 09:13

  Debile…

 • 7 czerwca 2013 o godz. 09:49

  Dlaczego w metrze są windy i nikt ich nie dewastuje? Bo tam jest ochrona, policja i monitoring na każdej stacji. Dlaczego u nas nie ma komu pilnować?

 • 7 czerwca 2013 o godz. 10:35

  słoiki na bank….

 • 7 czerwca 2013 o godz. 10:35

  do Malkonent: a po co nam taka ochrona jak na Centralnym/ Żeby stali i się bali zainterweniować?

 • 7 czerwca 2013 o godz. 11:07

  co za k.u.***

 • 7 czerwca 2013 o godz. 11:56

  Pewnie kibole-debile tegorocznego mistrza Polski…..

 • 7 czerwca 2013 o godz. 12:05

  do MAX: a co cie to obchodzi? byles kiedys na meczu dałnie? to sie nie wypowiadaj. i takie teksty do zachowja dla swojej żonki cnotki nie wydymki

 • 7 czerwca 2013 o godz. 12:07

  -> Qwerty Widocznie interweniują. Widziałeś w metrze graffiti czy jakąkolwiek dewastację? Wszystko błyszczy i pachnie. I nie dlatego, że tam nie zagląda element. Po prostu ktoś tylko wyjmie podejrzanie wyglądający przedmiot i już go biorą za chabety. Kwestia nakładów na policję / ochronę w poszczególnych częściach miasta.

 • 7 czerwca 2013 o godz. 13:35

  dać coś polaczkom buraczkom i taki efekt

 • 7 czerwca 2013 o godz. 14:14

  do Malkonent: ) Chłopie co ty wiesz o metrze :) robiłem graffiti w metrze w Sztokholmie, Madrycie…. i uwiez mi, że w Polsce jest tylko jedna linia i strzezona jak majątek banku :) dlatego trudn zrobić, choć paru chlopaków zrobiło warszawskie metro.

  Co do dewastacji to oczywiście potępiam :) moja wypowiedz nie miała na celu popchwały. Ja bym też połamał takiego ręcę i nogi, ale co zrobić. Co innego wandalizm w imię czegoś ‚dobrego, a co innego rozwalanie z nudy przez bande idiot… pijanych.

 • 7 czerwca 2013 o godz. 16:30

  Ta winda wogole kiedykolwiek dzialala? Jak dla mnie na wandali najlepszym rozwiazaniem jest wykonywanie rzeczy trudnoniszczalnych. Po co wykonywac okna ze szkla i to pewnie nie pancernego sadzac po zdjeciach, lepiej byloby wykonac to z jakiegos twardego plastiku(tak jak sa krzeselka na stadionach).

  Nie ma sie co oszukiwac – nie zmieni sie mentalnosci kilku glupcow w spoleczenstwie, tak jak nie ma co liczyc, ze HGW zrobi cos dobrego w stolicy…

 • 7 czerwca 2013 o godz. 18:41

  POWINNI UCINAĆ RĘCE Debilom ! WALIĆ KARY PO 200 Tys

 • 7 czerwca 2013 o godz. 23:45

  k*rwy

 • 9 czerwca 2013 o godz. 19:59

  a może przyjechała chołota z Mokotowa? a Warszawiak to gdzie mieszka? a może jest słoikiem?

 • 19 sierpnia 2017 o godz. 21:06

  Nie w końcu ten co zniszczył odpowie za to finansowo. jak mu zabiorą samochód, telefon i laptop na naprawę tej szyby to może do niego dotrze , że jak on coś zniszczy, to zapłaci, a jak nie ma , to zawsze się znajdzie coś co jednak ma i można to sprzedać i przeznaczyć pieniądze na naprawę. Dopóki nie będzie taki jeden baran z drugim wiedział ,ze za szkodę odpowiada finansowo, to nic się nie zmieni. Niech tak dla przykładu ukarzą finansowo kwotą minimum wysokości ceny : naprawy i zatrudnienia do tej naprawy wszystkich urzędników, robotników itp. + odszkodowanie wartości drugiego tyle za wandalizm i celowe działanie , to się przynajmniej pozostali dowiedzą czym grozi zniszczenie mienia publicznego.

 • 19 sierpnia 2017 o godz. 21:06

  Zamiast „Nie w końcu” powinno być : „Niech w końcu „.

 • 13 stycznia 2018 o godz. 21:52

  Do Jan: coś Ci się pokręciło.”Słoiki” to zasuwają w korporacjach od rana do nocy, spłacają kredyty i nie w głowach im takie głupoty.Wandalizm to domena rodowitych mieszkańców wystających godzinami przed blokiem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.