Niszczyciel kamer na Suwalskiej | | targowek.info

Niszczyciel kamer na Suwalskiej

Rozwalanie kamer monitoringu, które właśnie filmują twoją twarz, nigdy nie jest dobrym pomysłem…

fot. policja
fot. Policja

Przekonał się o tym kilka dni temu Sławomir T., który – z powodów na razie owianych tajemnicą – rozbił młotkiem aż cztery kamery monitoringu znajdujące się na klatce schodowej w bloku przy ulicy Suwalskiej. Spowodowane przez niego zniszczenia szacowane są na kwotę 1600 zł.

Policjanci z patrolówki nie mieli większych problemów z ustaleniem sprawcy demolki. 42-letni Sławomir T. został zatrzymany i trafił na komisariat Warszawa-Targówek, gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

A przecież nie musiał od razu rozwalać kamer! Wystarczyłoby, gdyby je delikatnie przesunął – tak żeby kamery filmowały nie jego, a ścianę – i już mógłby bezkarnie robić to co chciał. Jak wiadomo ten sposób świetnie się sprawdza na Targówku, co niedawno skutecznie udowodnili prymitywni grafficiarze przy teatrze Rampa…

Jeden komentarz na temat “Niszczyciel kamer na Suwalskiej

  • 24 listopada 2013 o godz. 15:20

    42 lata i łoj barani w pustaku. „R.”śp , tylko szyby wybil w klatce schodowe i milicja złapala , 1rok 2 miecha dostal, bo bluzgał na dzielnicowego jak brali na komędę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TEGO DNIA NA TARGÓWKU