Nowa kawiarnia w Domu Kultury Zacisze

9
Share

Jeszcze nie teraz, ale od września w centralnym punkcie Zacisza pojawi się nowe miejsce na śniadanie i kawę z ciastkiem. 

 

Dom Kultury Zacisze /  fot. Targowek.to

Dom Kultury Zacisze / fot. targowek.info

Chętni na prowadzenie kawiarni w domu kultury Zacisze mogli się zgłaszać do poniedziałku. Jak udało nam się ustalić, jest kilka ofert, z których komisja konkursowa wybierze teraz tę najlepszą. „Chcemy, żeby kawiarenka była miejscem, do którego chętnie się wraca, pamiętając zapach, smak i miłą atmosferę. Dodatkowo oferujemy możliwość organizowania imprez rodzinnych i wystawiania stoliczków z parasolami na tarasie przy DK Zacisze” – tak dom kultury zapraszał potencjalnych prowadzących kawiarnię.

Szczególnie kusząco brzmią te parasole, ale każdy nowy lokal gastronomiczny mieszkańcy powitają pewnie z otwartymi rękami. Tym bardziej, że pod DK kręci się mnóstwo rodziców odprowadzających dzieci na zajęcia, tuż obok jest też klub sportowy.

Najemca podpisze umowę od 1 września do końca czerwca 2014, ale z opcją przedłużenia. Dostanie do dyspozycji pomieszczenie o powierzchni 15 mkw z ladą i okienkiem i 53 mkw korytarza, na którym staną stoliki, tak jak było to, gdy działał poprzedni barek.

W zamian ma oferować (z wytycznych konkursu):

  • napoje zimne: soki, wody mineralne, napoje gazowane
  • napoje gorące: kawa z ekspresu, herbata, czekolada
  • desery: świeże ciasta i ciastka, lody, sałatka owocowa, sałatki
  • trzy szybkie dania gorące
  • zdrowe i atrakcyjne przekąski

Kawiarnia będzie działał w godzinach otwarcia domu kultury, czyli poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz. 9.30 – 20, czwartek w godz. 11 – 20. W soboty i niedziele w godzinach imprez organizowanych przez dom kultury.

9
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx