Kiedy zakończą się remonty ulic na Zaciszu? | | targowek.info

Kiedy zakończą się remonty ulic na Zaciszu?

Budowy pięciu zaciszańskich uliczek idą pełną parą. Znamy terminy oddania każdej z nich.

Przebudowa ul. Sennej / fot. Urząd Dzielnicy Targówek
Przebudowa ul. Sennej / fot. Urząd Dzielnicy Targówek

O ile w większości Targówka panuje kompletny inwestycyjny zastój, to mieszkańcy Zacisza nie mogą narzekać na brak robót. W najlepsze trwa budowa przedszkola, promenady na kanałkiem Bródnowskim, a także remonty (czy raczej budowa od podstaw) pięciu lokalnych uliczek. Urząd Dzielnicy Targówek właśnie podsumował te ostatnie inwestycje i podał planowane daty ich zakończenia. Po kolei:

Przebudowa ul. Ładnej (na odcinku ul. Gniazdowska – ul. Pospolita) jest już praktycznie skończona – odbiór końcowy robót nastąpi nie później niż do 30.08.2013 r.

Równie zaawansowany jest remont ul. Kaśki Kariatydy (na odc. ul. Senna – ul. Wieniecka) – termin odbioru końcowego przewidziany jest na 16.09.2013 r.

Na ul. Sennej w końcowej fazie są roboty związane z wykonaniem odwodnienia ulicy. Termin odbioru końcowego: 4.10.2013 r.

Na podobnym etapie jest remont ul. Wienieckiej. Wykonano tam już odwodnienie ulicy i rozpoczęto budowę elementów drogowych. Termin odbioru końcowego: 14.10.2013 r.

Najmniej zaawansowana jest budowa ul. Nad Strugą. Na razie wykonano tam tylko częściowo odwodnienie ulicy. Zakończenie robót przewidziane jest na 12.11.2013 r.

Budowa ul. Kaśki Kariatydy jest niemal skończona / fot. Urząd Dzielnicy Targówek
Budowa ul. Kaśki Kariatydy jest niemal skończona / fot. Urząd Dzielnicy Targówek
PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Kiedy zakończą się remonty ulic na Zaciszu?

  • 27 lipca 2013 o godz. 22:59

    a ja się pytam co z ulicą Lewinowską???!! z tego co wiem jest ona jedną z główniejszych ulic na Zaciszu a w stanie najgorszym. I te chodniki.. masakra. Chyba nie ma takiej brukowanej drugiej drogi na calym Zaciszu.. ciągle o nas się zapomina:( tylko obiecanki przed wyborami…

  • 28 lipca 2013 o godz. 14:07

    Popieram Katarzynę – często jeżdżę tamtędy rowerem – tragedia – dziura na dziurze i rozwalone chodniki…. nie wstyd wam, panowie i panie z Ratusza Targówek ???

  • 8 sierpnia 2013 o godz. 11:14

    A co z ulicą Pszczyńską? Zapraszam Państwa, żeby przy takiej pięknej pogodzie postać na ulicy w tym pyle … Szeroka ulica po wyrównaniu robi za autostradę dla poniektórych, szczególnie tych dostawczych….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.