Kiedy zakończą się remonty ulic na Zaciszu?

3
Share

Budowy pięciu zaciszańskich uliczek idą pełną parą. Znamy terminy oddania każdej z nich.

Przebudowa ul. Sennej / fot. Urząd Dzielnicy Targówek

Przebudowa ul. Sennej / fot. Urząd Dzielnicy Targówek

O ile w większości Targówka panuje kompletny inwestycyjny zastój, to mieszkańcy Zacisza nie mogą narzekać na brak robót. W najlepsze trwa budowa przedszkola, promenady na kanałkiem Bródnowskim, a także remonty (czy raczej budowa od podstaw) pięciu lokalnych uliczek. Urząd Dzielnicy Targówek właśnie podsumował te ostatnie inwestycje i podał planowane daty ich zakończenia. Po kolei:

Przebudowa ul. Ładnej (na odcinku ul. Gniazdowska – ul. Pospolita) jest już praktycznie skończona – odbiór końcowy robót nastąpi nie później niż do 30.08.2013 r.

Równie zaawansowany jest remont ul. Kaśki Kariatydy (na odc. ul. Senna – ul. Wieniecka) – termin odbioru końcowego przewidziany jest na 16.09.2013 r.

Na ul. Sennej w końcowej fazie są roboty związane z wykonaniem odwodnienia ulicy. Termin odbioru końcowego: 4.10.2013 r.

Na podobnym etapie jest remont ul. Wienieckiej. Wykonano tam już odwodnienie ulicy i rozpoczęto budowę elementów drogowych. Termin odbioru końcowego: 14.10.2013 r.

Najmniej zaawansowana jest budowa ul. Nad Strugą. Na razie wykonano tam tylko częściowo odwodnienie ulicy. Zakończenie robót przewidziane jest na 12.11.2013 r.

Budowa ul. Kaśki Kariatydy jest niemal skończona / fot. Urząd Dzielnicy Targówek

Budowa ul. Kaśki Kariatydy jest niemal skończona / fot. Urząd Dzielnicy Targówek

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx