Bródno jak Wenecja | | targowek.info

Bródno jak Wenecja

Tym razem nie chodzi o zalane ulice. Po Parku Bródnowskim pływała najprawdziwsza gondola. 

 

W piątkowe popołudnie w Parku Bródnowski na chwilę można było poczuć klimat Wenecji.  Na największym stawie pojawiła się gondola, którą można było przepłynąć krótką rundkę. To kolejny projekt artystyczny Pawła Althamera, choć sam artysta nie pływał na łodzi. Gondolę zbudował już kilka lat temu na podstawie planów oryginalnych weneckich łodzi, testowano ją nawet na Kanale Bródnowskim. W piątek znowu się przydała.

Zobaczcie filmy zrobione przez internautów.

PRZECZYTAJ TEŻ:

9 komentarzy na temat “Bródno jak Wenecja

 • 3 sierpnia 2013 o godz. 14:44

  Filmy internautów? A redakcja targowek.info to czasem może by tak opuściła siedzibę redakcji i sama nakręciła jakiś film?

  Co do gondoli – jestem na tak, podoba mi się. Kolejny fajny pomysł pana Althamera.

 • 3 sierpnia 2013 o godz. 17:10

  Dziękujemy redakcji za lansowanie koła PO z Targówka. Wybory się zbliżają…

 • 4 sierpnia 2013 o godz. 09:12

  Jakie lansowanie PO Targówek?! Kogoś w oczy kuje, że Ci radni robią coś dla tej dzielnicy? Ludzie tylko narzekacie. Pomysł fajny i dobrze, że tak promują Targówek. Powinniśmy być dumni z tego, a nie ciągle polityka i polityka. Nie ważne z jakiej partii są ludzie ważne, że robią coś dla naszego regionu mam tu na myśli dzielnice.

 • 4 sierpnia 2013 o godz. 12:36

  @ Hela Niedziela – podstępy, układy, spiski… Chroń głowę przed słońcem!!!

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 11:24

  Dziękuję Państwu za opinie. Te pozytywne są bardzo motywujące. :)

  Projekt „Wieczory ze sztuką…” realizujemy będąc formalnie w opozycji, co jednak nie przeszkadza w tym, aby współpracować przy tym i innych zadaniach z Zarządem Dzielnicy Targówek. Podkreślamy to zresztą w materiałach, które przygotowujemy. Tu przykład.
  ***

  Do projektu zostali zaproszeni wszyscy radni. Tak się złożyło, że zainteresowanie jest niewielkie, ale nie tylko radni z klubu PO zgłosili się do pomocy. Ze względu na okres urlopowy radna z Klubu Niezaleźnych zaangażuje się w projekt nieco później,a każdy chętny może do nas dołączyć w dowolnej chwili. :)

  Krzysiek Miszewski

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 14:54

  COŚ ROBIĄ? CO?

 • 10 sierpnia 2013 o godz. 07:56

  Kazdy wie, że Platforma straciła władzę na Targówku przez Miszewskiego i Jamińskiego więc teraz próbują udowodnić, że da sie z nimi gadac i ze maja zdolnosc koalicyjna, ale wszyscy wiedza jacy oni są!!!

 • 10 sierpnia 2013 o godz. 07:57

  Co racja to racja!! To właśnie w opozycji, dzięki komu Panie Krzysiu?

 • 2 kwietnia 2018 o godz. 09:15

  Precz z Althamerem i jego cudactwami!! Za kilka lat już nie będzie gdzie wypoczywać w parku bo cały zawali swoimi pseudo artystycznymi wypocinami. Niech je sobie stawia w ogródku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.