Chuligański wybryk na meczu GKP | | targowek.info

Chuligański wybryk na meczu GKP

Miał być mecz towarzyski i okazja do zobaczenia na murawie niezłych piłkarzy. Efekt jest taki, że wszyscy kibice w Warszawie zapamiętają ze sparingu GKP i Legii Warszawa tylko jeden incydent, w którym w roli antybohatera wystąpił piłkarz z Targówka. 

 

Łukasz Bogusławski kontuzjowany podczas meczu z GKP / fot. legia.net
Łukasz Bogusławski kontuzjowany podczas meczu z GKP / fot. legia.net

Fora kibicowskie huczą o tym wydarzeniu od soboty. Na stadionie przy Kołowej GKP podejmował drugą drużynę Legii Warszawa z kilkoma przyszłymi gwiazdami i obecnymi reprezentantami Polski młodszych roczników. Mecz był zwykłym sparingiem i okazją do przetestowania nowych zawodników. Mimo tego, Artur Nowak, jeden z naszych obrońców nie potrafił powstrzymać nerwów.

W końcówce spotkania ordynarnie uderzył głową w nos zawodnika gości. Młody gwiazdor Legii  i kapitan jej rezerw Łukasz Bogusławski prosto z murawy pojechał do szpitala. Zachowanie, za które ostro krytykowany był nawet Zinadine Zidane, nie ujdzie na sucho naszemu piłkarzowi.

Obawiamy się złamania nosa, co może wiązać się z dłuższą przerwą. Jeżeli diagnozy się potwierdzą, to wystosujemy pismo do MZPN o zawieszenie winowajcy. Był to tylko sparing. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy ligę i w taki sposób straciliśmy ważną dla nas postać. Za takie zachowanie na ulicy można zostać ukaranym przez sąd, dlatego nie pozwolimy, aby zawodnikowi Targówka „upiekło się”

– zapowiadał na łamach oficjalnej strony klubu  Dariusz Banasik, trener rezerw Legii, w artykule który zachowanie piłkarza GKP nazywa wprost: „chuligańskim wybrykiem”.

Dziś już wiemy, że obawy się potwierdziły. Bogusławski ma złamany nos z przemieszczeniem. Oznacza to dla niego przynajmniej dwa miesiące przerwy w karierze. Jak podaje Legia.net sprawa jest opisana w protokole pomeczowym i zgłoszona do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Nowak wprawdzie dzień później przeprosił Bogusławskiego, ale ten nie czuje się pocieszony:

Dostałem w niedzielę wiadomość od tego zawodnika z Targówka, w której mnie przeprasza, ale co to zmienia? Najgorsze, że ten człowiek zrobił mi to akurat przed rozpoczęciem sezonu

– mówi młody piłkarz w rozmowie z Legia.net.

Całą sytuację możecie zobaczyć na filmiku:

 

Nowy sezon III ligi zaczyna się już w najbliższy weekend. Jesienią GKP znów spotka się z Legią II – tym razem w meczu o punkty.

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “Chuligański wybryk na meczu GKP

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 14:31

  hahahhahhahah wieśniactwo na targówku.hahahhahahaha :) a wy dalej wieszajcie głupie prześcieradła, że sport sie liczy.

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 14:33

  Kolejny dowód, że nie ma sensu utrzymywać tej zbieraniny pseudo-piłkarzy. Grunty, które zajmują Ci pseudo-sportowcy są wiele warte i może czas je sprzedać, a w zamian wybudować przedszkola i orliki!

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 14:52

  przedszkola? Na 99,9 % zostałyby wybudowane osiedla :) …..

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 14:59

  nie bede bronił zawodnika targowka ale byłem na meczu zachowanie trenera legi i niektorych jego zawodnikow to szczyt hamstwa a efekt jaki jest to juz wszyscy wiedza a pan poszkodowany swoim zachowaniem pracowal caly mecz na to co sie stalo

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 15:20

  Popieram wypowiedz Zenka. Młodym gwiazdkom Legii zaszumiało w główce. Fakt zachowanie Nowaka Karygodne.

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 19:13

  BASEN !!!! a nie przedszkola

 • 5 sierpnia 2013 o godz. 19:19

  No bo na Polonezie od remontu minął rok i dalej nie ma mydła, a 3/4 suszarek nie działa :) nieźle co?

 • 6 sierpnia 2013 o godz. 08:37

  kolego nie z tego co wiem to nikt nie utrzymuje tej wg ciebie zbieraniny nie obrazaj ludzi w rzeczywistosci jest to druga sila pilki seniorskiej w wawie trzeba im pomoc a nie szkodzic

 • 6 sierpnia 2013 o godz. 13:07

  Głupi tytuł artykułu nawiązujący nie wiem czego?
  A dla tych gorących głów narzekających na istnienie klubu piłkarskiego na Targówku mam rade, weźcie rozbieg i pierd*lnijcie barana w ścianę.
  Nigdy nie zginie!

 • 8 sierpnia 2013 o godz. 09:45

  GKP- nasza duma!!!!!!!!!!

 • 9 sierpnia 2013 o godz. 00:06

  BASEN!!MY CHCEMY BASEN!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.