Fatalny początek sezonu GKP

4
Share

Trzeci mecz i trzecia porażka – piłkarze z Targówka zamykają tabelę III ligi.

Piłkarze z Targówka w akcji /fot. GKP

Piłkarze z Targówka w akcji /fot. GKP

Piłkarze GKP Targówek już nas przyzwyczaili, że nowy sezon zaczynają kiepsko i dopiero potem się rozkręcają, ale takiej fatalnej passy nie mieli dawno. Po wyjazdowej klęsce na inaugarację ligi ze Startem Otwock 0:3 i zasłużonej porażce u siebie z MKS Kutno 0:1, wczoraj GKP znów został zdemolowany przez rywali.

Tym razem pogromcami Targówka zostali piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki, z którymi gładko przegraliśmy na wyjeździe 1:3. Na pocieszenie, pierwszego gola dla GKP w tym sezonie zdobył w końcówce sobotniego meczu Marcin Stańczyk.

W efekcie klub z ul. Kołowej znalazł się, razem z rezerwami GKS Bełchatów, na dnie tabeli III ligi. GKP i GKS II to jedyne drużyny, które w tym sezonie nie zdobyły jeszcze nawet jednego punktu (formalnie dzięki „lepszej” róznicy bramek Targówek jest 19., a Bełchatów 20.)

Następny mecz GKP gra u siebie w przyszłą sobotę 24 sierpnia o godz. 16. Naszym rywalem będzie Żyrardowianka Żyrardów, III-ligowy beniaminek, który znajduje się w tabeli tuż nad GKP. Piłkarze ŻŻ wprawdzie w tym sezonie zdobyli jeden punkt, ale też stracili najwięcej goli w lidze (aż 11 w trzech meczach). Jeśli to więc nie jest świetna okazja dla piłkarzy z Targówka, żeby się wreszcie rozkręcić i coś wygrać, to my nie wiemy co to jest.

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx